Перейти к публикации

Поход по Чорногорському хребту


Рекомендованные сообщения

Привіт всім раста. Надумав написати про свій маленький тріп на найбільших вершинах України.:rasta_cool:

Напишу зразу, якщо хтось теж любить тривалі походи і дунути пишіть не стісняйтесь можна в одну групу завалитись:drujba: самому трішки скучняк.

Старт 9 червня 2019

Стартанули ми як завжди з якоїсь глуші, де є хороша вода і гімняне пиво. Вовсю породавщиця твердила що крфтове но на смак як моча.

Нас було 13 чоловік та чотирнацятий гід. Щоб не здохнути від скуки зробив собі маленький :roll: В дорогу. 

Мрія була, покурити на Говерлі.

Я така штука що чим више куриш то по іншому криє. Звязано це з тиском атмосфери та газовим вмістом в повітрі.

Такс стартанули з села пройшли 5км і стали біля вуйків табором. Зі всіма познайомився побалакав люди:perfect:

Інтелегенція а не бидлота. Люблю за цк походи, масса ново інформації релакс душа віддихає вражень океан і так далі.

Переночували. В обід вже були на Петросі. Там на вершині зробили з каплички хуй зна шо. В середині все психоделічними картинками обклеїли. Паловники епт.

IMAG1315.jpg

Зійшли з Петроса до підніжжя Говерли, переночували погнали зранку на Говерлу. 

За ради мрії я просто вибіг на Говерлу першим відірив в 20хв.  Погода класна но вітер щоб його. 

Напевне всім цікаво що я зарадив в косяк? :tyanet:

Якщо чесно по сортах хз що) 

Робив мікс 2 сорта гашу і 7 сортів шиш. (назбиралась колекція за рік)

 На Говерлі краєвид просто вахх. Найшов чуть спокійне місце від вітру і почав взривати кінськими зусиллями скурив треть косого(більше вітер вставило ніж мене)

Такое. Мрійю здійснив. Сатівні нотки попались бо заряд енергії був колосалий. IMAG1355.jpg

Ішли ми так два дня і дві ночі

В малі подробиці не буду вдаватись)

Дойшли до підніжжя Чорногори. (Піп Іван) Гід, дівчуська  побачу розцілю за такий похід. Запропонувала нічне сходження та зустріти схід сонця на обсерваторії Білий Слон. 

Стартували без рюкзаків. Вийшли виняв косяка і скурив з небувалою насоложою. 

І тут я через 5хв зрозумів що гаш був в самому кінці косяка. Накрило мене в саму какульку в короткі сроки. 

Час уповільнився, рецептори загострились думки прояснились і зустрічаєм ми світанок. З горизонту появляється така махіна і заливає все янтарним світлом довкола:upset::pray:

Сижу ахиреваю, всі  афігіаають як НЛО побачили, а я ще такий наваляний в 100 більше ахирреваю!

Не можу сидіти. Почав ходити) зразу доскональний аналіз атмосфери, стратосфери тропосфери. Як це все взаємодіє, переломленя світла через кожний слой.

Піпец в голові.

Щось похоже як під першою годиною марки. 

Побули годинку і спустились в табір. Був вже замикаючим. Ішов в рослабон і аналізував все життя і подальші плани. 

Прийшов в табір. Нагрівся не на шутку. Жаріще. На вершинах гір як на сковородках.  В воду, став ногами в ручей заземливсЯ на 5 хв. Слава небесам. Мене ще пре і буде  перти годин 4.  Помився жара відпустила. Намазався кремом всеодно згорів. 

Щоки відлущуються, все пече, крем зайшов вочі по дорозі пиздец просто. Перед  спуском думав що здохну. Жара така що поту взагалі не було. Тупо вливали по 5л води в день і в ноль) спустився при кінці бачив тільки на одне око промив очі полегшеня.

За день пережив і рай і пекло:demon2:

Дальше сироварня ночовка і щасливий додому)

Ps в Компанії був один бро і дві дівчуськи. Дівчуськи паро раз його підкалювали на рахунок трави. Питав чи куре, шифрується) винішко типу тільки взяв)

В цілому рекомендую всім такі походи! 

 

 

IMAG1500.jpg

IMAG1505.jpg

IMG_1922-1.jpg

IMG_1823.jpg

IMG_1907.jpg

  • Like +1 18

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Знать бы украинский язык!) Красота необыкновенная, всегда восхищался природой в горах, цветами неземными что там растут - не в горах таких мутантов не сыщишь. Вот бы марью туда в аут)

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Дуже дякую за трип-репорт, проняло!

Аж полез искать фотографии с прошлого отпуска, если не изменяет память Петрос и Менчул были покорены, а дальше уже нельзя было, ибо в сентябре начал натурально срываться снег,  Буковель занесло в те же сутки как я приехал + прям на Карпаты двигались косматые злые тучи и разгоняли всех.

Ставил установку покорить Говерлу в этом году, но опять переносится. 

1.jpg

  • Like +1 4

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

@Холодильник-Кун нам повезло з погодой но десять минут града на себе ощутил после спуска з Говерли) погода просто  рандом над головой сонце а за 2 км грози з ливнем. Ми все ахиревали) но грози в горах то что то. Как шарахнет то по всему телу вибрации) акустика то что надо. 

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Никогда не думал что трип-репорт на украинском это так интересно и смешно, от души посмеялся) спасибо за старание! Желаю покорить ещё множество вершин!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 29.08.2019 в 00:10, lalala333 сказал:

Знать бы украинский язык!)

Сложный сильно поди

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Дуже гарне оповiдання!!! Дякую:drujba:

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

@AriesOven  завжди будь-ласка:drujba:

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 2 weeks later...

@Ilegolasik дуже сердечний реп, дякую. Я навіть відчув себе у ту мить коли сонце сходило. Краса... 

Бажаю наступного репу вже з вершини Евересту! 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 7 months later...

Шкода що лайки скінчились

Дуже круті фото, аж захотілося там побувати з косячком:cannabis:

Опис пережитих хвилювань достойний окремого лайку:perfect:

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

@BlueberryMuffin літом можна забити табакерку та взяти пачку бумаги на косяки. Набитись в одну групу і в гори на пригоди:eyes:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 минуту назад, БенЛаден сказал:

@BlueberryMuffin літом можна забити табакерку та взяти пачку бумаги на косяки. Набитись в одну групу і в гори на пригоди:eyes:

Було б дуже круто:perfect:

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
9 часов назад, БенЛаден сказал:

@BlueberryMuffin літом можна забити табакерку та взяти пачку бумаги на косяки. Набитись в одну групу і в гори на пригоди:eyes:

 

9 часов назад, BlueberryMuffin сказал:

Було б дуже круто:perfect:

Будете збиратись мені замаячте, я Вам такі містяки покажу шо гіди такого  точно не покажут:rasta_biggrin:

  • Like +1 3

                                                             

                                              Карпатский ягодный чай от Fires

                                                         Fires indoor grow weed.

                                                         

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 години тому, fires сказав:

 

Будете збиратись мені замаячте, я Вам такі містяки покажу шо гіди такого  точно не покажут:rasta_biggrin:

Авторський похід:perfect::perfect::plane(ulet):

Тре срочно намутити здорову палатку. Де троє там вже толпа.

 

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 минуту назад, БенЛаден сказал:

Авторський похід:perfect::perfect::plane(ulet):

Тре срочно намутити здорову палатку. Де троє там вже толпа.

 

Тут половина форуму бажаючих напевно може зібратися:giggling:

  • Джа Пре +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Для нас конечно это детский поход какой то))))
Хоть сами по черногорскому ходим по 10 дней, ну там типа облазить весь вухатый камень, сутки на горном озере зависнуть, или тупо проторчали на черной горе 2 дня, когда в конце июля было -2 :jumping:, но все равно красавчик, фотки классные, читать было интересно потому что места знакомые :smile:

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 2 months later...

Ап

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
×
×
  • Создать...