Перейти к публикации
  • 0

Նյութերը գրեք առանց google translete_ի


Гость

Вопрос

Гость

Ես errorsի հաճախորդն եմ արդեն մեկ տարիա և շատ ուրախացել եմ որ Հայաստանում բացվելա ֆիլիալ ու կա արդեն ֆորում, բայց շատ տգեղա որ էտ ամենա արվածա շատ վատ ՝ ոչ պրոֆեսիոնալ։ Պետք չէր թարգմանել googli միջոցով

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Рекомендованные сообщения

  • 0
2 часа назад, drbirdman сказал:

Ես errorsի հաճախորդն եմ արդեն մեկ տարիա և շատ ուրախացել եմ որ Հայաստանում բացվելա ֆիլիալ ու կա արդեն ֆորում, բայց շատ տգեղա որ էտ ամենա արվածա շատ վատ ՝ ոչ պրոֆեսիոնալ։ Պետք չէր թարգմանել googli միջոցով

 

Օրվա բարի ժամանակը, շուտով ամեն ինչ կարգավորվելու է, այսօր մենք նշում ենք Grover- ի օրը, հիանալի զեղչեր եւ լավ բոնուսներ, տեղեկությունները կլինեն կայքում:drujba:

купить семена конопли

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
Гость

Օգտվել եմ groweri ակցիայից;)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

es mi ban chhaskaca, erevanum  sermeri xanut e bacvel te uxaki filial vor@ pochtayov uxarkuma zakaz@?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
Гость
20 часов назад, SoRoS сказал:

es mi ban chhaskaca, erevanum  sermeri xanut e bacvel te uxaki filial vor@ pochtayov uxarkuma zakaz@?

Xanut@ palyubomu onlinea axper. Uxaki pahest@ voncor erevana. Es zakaz em arel erevanic durs  4 orum ekav. Serm@ erevanic win uxarel. Bayc erevanum kuriera ashxatum. Zakladka en anum.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
В 16.11.2018 в 21:02, SoKush сказал:

Xanut@ palyubomu onlinea axper. Uxaki pahest@ voncor erevana. Es zakaz em arel erevanic durs  4 orum ekav. Serm@ erevanic win uxarel. Bayc erevanum kuriera ashxatum. Zakladka en anum.

Խի սերմերը օրենքով արքելված են? Թե մենթերը խանգարում են?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
Гость
44 минуты назад, SoRoS сказал:

Խի սերմերը օրենքով արքելված են? Թե մենթերը խանգարում են?

Օրենքով կարելիա։ բայց մենթերի աչքի տակ են առնում ))

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
В 01.12.2018 в 23:59, SoKush сказал:

Օրենքով կարելիա։ բայց մենթերի աչքի տակ են առնում ))

yenc ban chka mer mot 100 tokosov sax skretnia. inchel anen voch anun voch mi dzer tvyalnere iranq chen kara stanan. poshtovel menq xrkumenq voncvor namar sermere pokren ev voch mek chi stugum 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
Гость
1 час назад, ArmSnoop сказал:

yenc ban chka mer mot 100 tokosov sax skretnia. inchel anen voch anun voch mi dzer tvyalnere iranq chen kara stanan. poshtovel menq xrkumenq voncvor namar sermere pokren ev voch mek chi stugum 

axpers es chem asum vor duq sekretni cheq kam nenc eq uxarkum vor palit exnenq. es mi qani angam ogtvel em errors seedsic . im asacn en vor daje ete menter@ dzerit serm brnen vochmi ban chen kara anen baci en vor achki tak karnen vorpes cxox!!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
×
×
  • Создать...