Перейти к публикации

Репортаж забугорний!


Рекомендованные сообщения

   Всім привіт, надумав я репортаж завести, перший був невдалий. Попробую реабілітуватись, може шось з того вийде.

   В цьому репортажі буде описуватись вирощування конопель автозацвітаючих сортів, від усіма нами відомих і мало відомих брідерів :jahforumorg: і будуть горішки любязно надані компанією :errorsseeds:

   Доречі про останіх... після кількох спроб, в минулих роках, виростити рослини з семок еного сид банку були ...мяко кажучи... трабли, після яких я навідріз відмовився в майбутньому купляти в них насіння, але в цей момент коли я це писав я і подумати не міг що через деякий час стану тут на ресурсі :jahforumorg: тестером і ці самі семкі які я колись купляв зможу вирощувати безкоштовно на правах того таки тестера, погодьтесь це дуже зручно...

   На даний момент незнаю скільки і яких сортів буде в репортажі все вирішиться поступово. Якщо Ви брідер який давав мені на тест свій посівний матеріал але сємок своїх в репорті ви "непобачили" значить вони непроросли... нажаль руки в мене криві так вже буває не все в тих кривих руках проростає...

   Ви запитаєте чому репорт забугорний та тому шо його автор на даний момент знаходиться в Польші і рапортувати буде так скать із-за бугра... 

  Ну шо бразери :cannabis:і :plane(ulet):...

  • Like +1 11

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
34 минуты назад, Бомко сказал:

після кількох спроб, в минулих роках, виростити рослини з семок еного сид банку були ...мяко кажучи... трабли, після яких я навідріз відмовився в майбутньому купляти в них насіння, але в цей момент коли я це писав я і подумати не міг що через деякий час стану тут на ресурсі :jahforumorg: тестером і ці самі семкі які я колись купляв зможу вирощувати безкоштовно на правах того таки тестера, погодьтесь це дуже зручно...

Бро, щось незрозуміле написав. Тобто спочатку у тебе були невдалі спроби грову з сємок еного банку і ти зарікся їх в майбутньому купувати. А тепер ти тестер, отримуєш їх безкоштовно і вважаєш це дуже зручним?  :wacko:

Плюс на удачу:rasta_peace:

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
7 minutes ago, Osvald said:

Бро, щось незрозуміле написав. Тобто спочатку у тебе були невдалі спроби грову з сємок еного банку і ти зарікся їх в майбутньому купувати. А тепер ти тестер, отримуєш їх безкоштовно і вважаєш це дуже зручним?  :wacko:

Плюс на удачу:rasta_peace:

   Та да, за невдалі спроби брідера, гроші не плочю...

  • Like +1 3

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

   Пояснювати як я пророщую сємкі напевно небуду на фотках ітак все видно...5ae7588e2cd7e_2018-04-2720_24_20.thumb.jpg.ca34e767b420b8dbd7de7337da30c21c.jpg5ae7589c582b2_2018-04-2720_24_48.thumb.jpg.a66ca4d6b625ad9e5912c838ea1bffda.jpg5ae758ac01581_2018-04-3008_08_37.thumb.jpg.a3361446b480e2c20dc0f9fca63b63dc.jpg5ae758b7d2183_2018-04-3008_09_03.thumb.jpg.5bfe52faceacf2d14a4a207ae4b70ffe.jpg

  • Like +1 9

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Поддерживаю ,нехай росте!!

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

А вы шо, Юрок,Витёк, вести репорты в этом году не думаете?Любо-дорого всегда ваши репы почитать))))..Интересно, куда это рыбачек подевался, небось ещё свою «Индигу» блядь, или что там у него было, курит...)))))

  • Like +1 3

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
10 минут назад, валерджан сказал:

А вы шо, Юрок,Витёк, вести репорты в этом году не думаете?Любо-дорого всегда ваши репы почитать))))..Интересно, куда это рыбачек подевался, небось ещё свою «Индигу» блядь, или что там у него было, курит...)))))

Он заходит на сайт погляди его активность!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
8 hours ago, haphap said:

@Бомко  удачі друже :drujba:

:thankyou: :drujba:

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

   Не обійшлось без втрат одна сємка не зійшла, можливо мого власного виробництва. Гровер з мене ше той а вот до брідера як до неба рачки...!5ae88a5bdb223_2018-05-0118_37_57.thumb.jpg.be81f2e88fedad5324076dcb5583c65b.jpg

   Хатя з 12-11 тоже результат...

  • Like +1 4

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Валерджан, я вот ещё думаю , заводить реп или нет. Растишки уже начали вытащить , есть первые всходы. Вобщем , посмотрим.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Надеюсь ты приймешь правильно решение))))

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
13 часов назад, валерджан сказал:

Надеюсь ты приймешь правильно решение))))

И завяжешь с наркатой....

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

С какими «наркатиками», или это Евгений Ваганыч подъехал?!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
7 часов назад, валерджан сказал:

С какими «наркатиками», или это Евгений Ваганыч подъехал?!

То шутка была! А кто такой Ваганыч?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

2018-05-04 21.09.00.jpg

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

А от так буває якщо втикнути :cannabis:горішок на його стадії пророщування...4357556_2018-05-0519_40_38.thumb.jpg.e0e9b61b8b6db52c2dfdd1c210d5d390.jpg

   Але проблеми як такої зовсім нема, іменно в цьому випадку розсаду треба глибше прикопати... по самі сємя-долі... і буде всє гуд :smoka:

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
On 5/2/2018 at 6:50 AM, валерджан said:

Надеюсь ты приймешь правильно решение))))

   Думаю шо репорта небуде шось мені підсказує шо в Юрка назріває шось маштабне, хоча я можу помилятись ...

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
On 4/30/2018 at 9:06 PM, yurok said:

Удачи братко.:rasta_peace:

   Бро з іменинами Тебе :drujba:... бандерольку получив :thankyou:, прииїду до дому і зразу кидаю на замочування:jahforumorg:...

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
×
×
  • Создать...