Перейти к публикации

Рекомендованные сообщения

Начало гроурепорта

Дівки цвітуть

IMG_20180824_195759.jpg

IMG_20180824_195755.jpg

IMG_20180824_195742.jpg

IMG_20180824_195738.jpg

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 1 month later...
Конец гроурепорта

 

22 години тому, Ferrari сказав:

Хоть такое бро я опять барыгой давлюсь за 150

Бро гров це одиночна справа,не п...,а головне не опускай руки в нас 100 за грам 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 08.10.2018 в 10:40, NvV сказал:

 

Бро гров це одиночна справа,не п...,а головне не опускай руки в нас 100 за грам 

То шишки за 100?:fool:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Так

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Отже харв рослини до зарезу

IMG_20181016_105034.jpg

IMG_20181016_105044.jpg

IMG_20181016_112534.jpg

  • Like +1 3

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

В ак крісла кора,що робити з сатарі підкажіть різати чи лишитити де не не де проскакує гниль,на слідчий тиждень дощі.

IMG_20181016_111756.jpg

IMG_20181016_111812.jpg

  • Like +1 4

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Запах котячої мочі ,від саторі чути метрів за 20, ще тримаю тиждень фото не робив,сіла батарея.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

АК від стафа зачот,на слідчий рік буду піднімати обовязково.Лупить мама не горюй,хвильками один мокрий,познякова либа на всю морду,попиздіти пробиває а потім бац в голові каша поток мислів ,як в детстві і то хвильками,дутка бомба рекомендую.

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Отже тріп по многолістці від Спокія,перша банка чухня,не гребе,закурюєм чекаєм,друга пробиває запах хімії у всіх,закурюєм і почалося....,мовчок,чувак йде робити третю,більше ніхто не хоче всіх понесло...,той шо робив третю мовчить...,слину ковтає каже шо хімка,третя лишня...йде ригає,груз конкретний,параноя хімія...,тільки я лененько посміхався через силу,нічого зробити чи сказати все і на всіх похуй,рослабон релаксує таке враження шо я один на світі,десь чути голоса а я далеко далеко

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Многолістка трава суто для вечірнього покура ,я спати і мені все по...,навіть їсти впадло..,очі закриваються,поригав і я ,отже дві тоже забагато...запах її на руках ще досі,ніби руки облив кислотою.

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 3 weeks later...

Отже тріп по ак,після пролічки запах м,яти і хвої,одна і достатньо,перевірені бійці йдуть робити другу я в тому числі,ніхто не кашляє не кухкає,але чують те саме воно на крило,ейфорія гарно і спокійно ,сорт помер один цього року просто трава,яку можна курити сорт номер 1 ,без грузу і відходняка,трава просто нормальок якраз як я люблю,куріть любі мої,але будьте людьми,несе мене....,осінь!!!

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Дощі зробили свою чорну справу вбили саторі,зібрав жменю недошишок поїхав додому ось і репорту кінець,дякую всім хто заглядав в мій реп,хороших врожаїв і приємнних покурів,на рахунок многолістки зернятка ще є кому треба пишіть лічман,модери закрийте реп.

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 1 month later...

Бро і сісити мене валить со страшной сілой дві  многолістки і одна ак ,виніс мозга, продовжуємо робити аут в середу посадка озимини ,ні мінути покоях від спокій многолістка і повний релаксує від стафа  Ак доповнює,якщо цікаво давайте знати

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ой бля несе,два тижні не курив ,а тут таке.....,робіть паузи це того варте

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Скоро в нас буде

IMG_20181221_163653.jpg

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 23.12.2018 в 22:59, NvV сказав:

Бро і сісити мене валить со страшной сілой дві  многолістки і одна ак ,виніс мозга, продовжуємо робити аут в середу посадка озимини ,ні мінути покоях від спокій многолістка і повний релаксує від стафа  Ак доповнює,якщо цікаво давайте знати

Бро відпиши в приват 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • БЖГ locked this тему
Гость
Эта тема закрыта для публикации сообщений.
×
×
  • Создать...