Перейти к публикации
  • 1

Допоможіть!


Дана

Вопрос

Нород, всім привіт. Потрібно хоть одна надьожна фірмена сємка з тгк/кбд 50на50, або опше шоб кбд ше більше.  Тобто auto cbd...... Треба допомогти хорошій людині! Періодичні нічні мігрені, що дєвушка реально не може спати, ночами ридає від припадків болі. Жалко людину, просто ппц. Готова уже спробувати лікувальну шмаль. Робила мрт голови, ніодин доктор нічого не зміг сказати, що таке з нею, ніби всьо гуд, всьо чисто, але ніхера їй не гуд. Я готовий у вас відкупити, але шобто було вєра, шо треба. В ідеалі cbd crew. Відгукніться хто може допомогти, будь ласка. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Рекомендованные сообщения

  • 1

-

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 1
7 часов назад, MarlinMarley сказал:

А тут цаца,

Сто пудов. Я уже давно на таких болт забил. Когда-то одна старушка научила, мучалась бедная с разными болями, я решил ей помочь, договорился шо привезу лекарство(150км в одну сторону ехать), приехал а она передумала лечиться сука тупорылая. Я рисковал, вёз через кучу мусоров, тратился на дорогу, а она скатина просто, даже не предупредила мол не вези, тупо перестала брать трубку, дура старая. Были разные дебилы, но такая вперше и в последне. Теперь помогают только если очень просят, шоб не розбрасывать бисер перед свиньями.

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

В магазинах или банках есть разделы с названием кбд или медицинский. Вот там лучше возьми разных сортов. И возьми обязательно одну блю бери

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
5 часов назад, Дана сказал:

. Готова уже спробувати лікуваль

І ? В чому справа? Нема ?шмалі?      

Чі може ти вважаеш шо тільки СіБіДі  є медициною, а ТГК не є :smoka:?  СіБіДі  для дітей  обычно , а ТГК для дорослих :smoka:. Не видэлуйтесь якшо дійсно хєрово, якшо нема шмалі наваріть молока з дічкі , якщо старим бабцям помогає то й твоїй подрузі поможе,(головне подобрать дозняк, начніть з чайної ложки и дивіться хватить чи ще) . Я помогаю одной бабулі молоком.(на ніч ложку ). Щас бабуля і на день не против іногда :smoka:.(84года) .

  • Like +1 3

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
54 минуты назад, Бугор сказал:

І ? В чому справа? Нема ?шмалі?      

Чі може ти вважаеш шо тільки СіБіДі  є медициною, а ТГК не є :smoka:?  СіБіДі  для дітей  обычно , а ТГК для дорослих :smoka:. Не видэлуйтесь якшо дійсно хєрово, якшо нема шмалі наваріть молока з дічкі , якщо старим бабцям помогає то й твоїй подрузі поможе,(головне подобрать дозняк, начніть з чайної ложки и дивіться хватить чи ще) . Я помогаю одной бабулі молоком.(на ніч ложку ). Щас бабуля і на день не против іногда :smoka:.(84года) .

дай тебе бог здоровья

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
1 час назад, Pokediok сказал:

ай тебе бог здоровья

Тебе тоже не хворать!!!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
5 часов назад, Бугор сказал:

І ? В чому справа? Нема ?шмалі?      

Чі може ти вважаеш шо тільки СіБіДі  є медициною, а ТГК не є :smoka:?  СіБіДі  для дітей  обычно , а ТГК для дорослих :smoka:. Не видэлуйтесь якшо дійсно хєрово, якшо нема шмалі наваріть молока з дічкі , якщо старим бабцям помогає то й твоїй подрузі поможе,(головне подобрать дозняк, начніть з чайної ложки и дивіться хватить чи ще) . Я помогаю одной бабулі молоком.(на ніч ложку ). Щас бабуля і на день не против іногда :smoka:.(84года) .

Ну......шо таке виговорюєш.....тгк для дорослих, кбд для дітей.....об'ясню сетуейшн....

Жінка 30років, вихована, що трава наркота! Я ходив до неї пару раз спеціально включав в ютюбі горшкова і подібні відео, бо вона поначалу на мою пропозицію, що варто спробувати, глянула, як на наріка якогось... Я пообіцяв, шо спец для неї піднімлю растішку. Вона не буде курити обичну шмаль... Дивились відео, якраз про кбд шмаль, як старий дед курив і лягав спати, а накурений норм шмалю як лягнеш поспати?! Уяви себе на її місці, просипаєшся в третій ночі з нереальними болями голови і йдеш тянути дві банки шмалі прущьої і вертаєшся в ліжко....уявив?... Треба сємку авто кбд. Вона пє ті таблєтки, шо просто жесть. Каже шо раз ібопром прошки успокоїть болі, а другий раз ніхера. Также кетанов і ше купа всяких, які то помагають то нє. Розумію шо тобі повеселитись норм з тої тєми, бо то не твоя мама, чи жінка і тобі так чисто, лиш би дурницю якусь написатись. Я звертаюсь до норм, розуміючих людей. Недавно бачив десь на форумі, хтось писав, шо валяються без діла такі сємки, я ж заплачу. Не факт просто шо допоможе, а купляти упаковку, чи пару різних сортів, як пишуть я не стяну. Треба одну сємку, на пробу, якшо буде якийсь ефект то далі уже будем думати,  а пока ростити три йолки кбд, не варіант. Хто розуміє про що я, той напевне буде згідний шо варто спробувати. Якось так. І чесно, опше улибки в цій історії зовсім не доречні. Сорі, шо жуті наганяю на тебе, але це серйозна справа. Купити одну норм фірмену автофемку нема де! Як знаєте де, дайте зсилку, я незнайшов. Ше б на мусарів якихось не попасти, їм же похеру будуть нюанси, то ше ті черті... Не морозтесь, якшо хтось може допомогти....

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

З міткою медична знаходив, але там тгк 21+ а кбд 1.1, от і медична. Мені тре фіфтіфіфті, або більше кбд. Та дєвка як викупить шо її вставляє, то буде хариво і вєра накрутить собі херні. Дуже консервативні погляди в неї, а в америці ціла індустрія з всім шо треба....для людей. Дибільна країна бля,  з дибільними предрозсудками....галіму шишку з високим кбд хер пробєш десь. Коли вже цивілізація дойде до нас, хз....можна не дочекатись....злить така ху..ня....

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

Проще заработать хорошую репутацию, чем потерять плохую.

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
27 минут назад, Дана сказал:

там тгк 21+ а кбд 1.1, от і медична.

Это тоже медична. Есть разные болячки, одни лечаться одним лек.другие другими.  Даже 5%ТГК будет вставлять. Кто-то здесь предлагал чистое СБД продать, закон не запрещает.(будет ли от него толк без ТГК???)

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
1 час назад, Бугор сказал:

закон не запрещает

какой страны закон? 

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
2 часа назад, Бугор сказал:

Это тоже медична. Есть разные болячки, одни лечаться одним лек.другие другими.  Даже 5%ТГК будет вставлять. Кто-то здесь предлагал чистое СБД продать, закон не запрещает.(будет ли от него толк без ТГК???)

Ну так, ти правий, в мед застосувані варіантів масса. Як я зрозумів зі всяких джерел інфи, якшо наприклад 5% тгк і 5% кбд, то якби вставляти не мало б, бо вроді кбд угнітає дію тгк, чи шось таке, нехай знаючі поправлять....але не факт. Мені тре на вєру, шоб не міняло свідомість. Можливо має бути більше кбд ніж тгк. Просто скажу чесно, я трошки перегнув. Всмислі пообіцяв хорошій людині,  трохи більше ніж насправді взмозі зробити...на данний момент принаймі. І дуже не хочу не дотриматись обіцянки, бо людина вроді як довірилась мені і повірила і я впевнений, що надіється шо я зможу допомогти. Я і сам запалився. Адекватні мене поймуть. Як облажаюсь з обіцянками буде і стидно і обідно. Духовно ростеш, коли широ допомагаєш людям. Маю нагоду трохи карму свою наповнити добрими ділами))). Ше шарю простори інету в пошуках норм варіанту. Усложняє то шо я сам трохи зелений в тих науках, але мушу підтянутись....

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
2 часа назад, THCLover сказал:

Дякую за зсилку. Чесно троха дороговато за одну сємку. Якби я знав на 100пудів, шо то саме то шо тре і не проєб...тись з вибором. Хер вже з тими філками якшо та шмаль не вставляє дійсно. Народ, підкиньте інфи, чи 50 на 50 не гребе! Мож хтось пробував таку і може мене запевнити. Бо віддам 25баксів, три місяці часу потрачу, курну а воно вставить, то навіть не варто буде дпвати дєвушці тій, то буде купа харива....

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

Хто пам'ятає як недавно якийта чел іззабугра висилав кбд крю під репорт, мож три місяці тому десь. Хтось вкурсі чи то реал, чи якіта розводняки мусарські, чи ше шось хз шо за афера?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

Имхо, твоей подруге подойдет Amnesia. Текст с :errorsseeds:

Благодаря чрезвычайно высокому содержанию КБР, этот сорт быстро избавит вас от таких симптомов, как: головные боли, бессонница, боль в теле, стресс, беспокойство. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
4 часа назад, Дана сказал:

Народ,

В личку к себе заглянь.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
6 часов назад, TEONANACTL сказал:

акой страны закон? 

Толком не знаю закон, но вроде кто-то на форуме предлагал СиБиДи, и говорил шо в укр.не запр. Почтой собирался высылать типа., наверно от чего от он отталкивается, если не боиться.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

https://cbd.com.ua/              ...как вариант   :eyes:    ...но цены тож не "детские" 

 
 

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

есть кбд масло готовое от сенси сидс попробуй пробить

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

На Еррорсидс CBD BlueBerry лично растил и в мед целях просто супер если в малых дозах.

в спорах рождается истина...

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
20 часов назад, Astropsia сказал:

І визначся уже, якою ти мовою розмовляєш,

А якщо я не хочу, или я должен потому шо так принято?или по якой причине? Яж не здаю экзамен по укр.мові ? :rasta_biggrin:позволь людям быть свободными.пожалуйста.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
В 08.10.2017 в 21:50, Astropsia сказал:

 І визначся уже, якою ти мовою розмовляєш, бо твій суржик неможливо нормально сприймати.

Действительно это лютый пиздец- одно дело говорить, а другое дело писать и обдумывать каждое слово(гугл сам исправляет слова,блд), это сцуко неуважение к украинскому языку и к нам ,как к читающим.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

А какое давление у девушки?

У жены повышенное так ей помогает, но если сожрет печеньку на ночь, то утром может тошнить от сильно пониженного давления.

Головные боли это один из показателей склонности к раку мозга,так что пусть не выпендриваеться а начинает употреблять ТГК содержащее все-выпечку,конфеты,просто курить-будет как профилактика и дай бог уберет головные боли.

Ей просто можно попробовать любые гибриды но додержанные до янтаря.

имхо

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
16 часов назад, Goanick сказал:

А какое давление у девушки?

У жены повышенное так ей помогает, но если сожрет печеньку на ночь, то утром может тошнить от сильно пониженного давления.

Головные боли это один из показателей склонности к раку мозга,так что пусть не выпендриваеться а начинает употреблять ТГК содержащее все-выпечку,конфеты,просто курить-будет как профилактика и дай бог уберет головные боли.

Ей просто можно попробовать любые гибриды но додержанные до янтаря.

имхо

Перестрашена вона просто. Треба провести ще декілька роз'яснювальних розмов, бо там реально тяжкий випадок, з осознанням вживання маріхуани...(((

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
17 минут назад, Дана сказал:

Перестрашена вона просто. Треба провести ще декілька роз'яснювальних розмов, бо там реально тяжкий випадок, з осознанням вживання маріхуани...(((

 

В 1 октября 2017 в 21:00, Дана сказал:

Бо віддам 25баксів, три місяці часу потрачу, курну а воно вставить, то навіть не варто буде дпвати дєвушці тій, то буде купа харива..

конечно вставит, именно так она и действует! вот только вставить то по разному может, что в твоем понимании вставит? Легкость в голове и бодрячек или жесткий стоун? Не умрет она от отказа своих принципов если один - два раза затянется, если ей реально мешает ее головная боль - ей должно быть все-равно, это же не баян заряженный герой:rasta_biggrin:

В 1 октября 2017 в 17:54, Дана сказал:

Вона пє ті таблєтки, шо просто жесть.

… найди видео с Гринспуном! думаю она оценит!

В 1 октября 2017 в 17:54, Дана сказал:

а накурений норм шмалю як лягнеш поспати?! Уяви себе на її місці, просипаєшся в третій ночі з нереальними болями голови і йдеш тянути дві банки шмалі прущьої і вертаєшся в ліжко....уявив?

А что тут такого, если голову пресс давит то и 3 банки можно опустить и пойти спать спокойно и сны смотреть!

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
×
×
  • Создать...