Перейти к публикации

Рекомендованные сообщения

ну що можу сказати 49° західніше, дощі, холодні дні і ночі, прийшлось переставити під лампу, дякую хто слідкує за репом!

Ситуація з висадкою в стакани мене трохи насторожила, не знаю що це, але в ауті ще не був, була погана погода, а ось дома наступна ситуація з усього дисанту не проросло 2 горіха(lemon haze,auto silver bullet) інші повсходили за допомогою стаканчиків якими їх накривав,але інші silver bullet 2шт померли, зараз чекаю кращої погоди і в аут, потім заскочу на місце де дисантувалися без пророщення, надіюсь побачити гарний результат, але повторюсь була погана погода!

замовив auto fem amnesia, хто що може порадити, як він в ауті себе поводить на якому етапі його краще переносити в аут!? 7ab28e5325ca2226014e97a14e0dc962.jpg

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 06.05.2017 в 19:47, jokermoto72 сказал:

Ну як сказати))) перенервувався, думав що все пропало, хотів вже навіть на ерор сід думати, але все минулось)) надіюсь що усі взійдуть

Бро у тебя все огонек, я так же накручивал себе, просто чуток надо подождать))) здоровых тебе растих.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Бро у тебя все огонек, я так же накручивал себе, просто чуток надо подождать))) здоровых тебе растих.

 

Спасибо бро ;) уже так и понял что накручев себя...))

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Друзі, якась хрєнь, тормозить в рості і одна диформована, що з нею, може допоможите!?b0cd3aa4baa7de4e0e6a8b515aa09127.jpgbb8b28dea022bc5bf510ae3cba6b1fa0.jpg

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 2 weeks later...

перелив

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
перелив

 

 

 

Дякую ;)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

ось і навідав своїх барижних красунь, результат радує...))b03e6c83c5f1a5f064af62084bee5445.jpg

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 1 month later...

ну що, аут є аут, довго нічого не допосував і не викладав фото, ситуація наступна, 5 точок, з них вциліли тільки 3, на одній вже почались трабли, щось підїло корінь одній красуні, на інших 2х точках автіки і барижки, до барижок заходжу рідко, але поки що крім проблем з деревами які перекривають світло, проблем не має, двох амнезіях теж все добре, але помічені якісь сліди, думаю що то бездомні собаки, але жодного мошкодження, а ось на останній як і писав щось підїло корінь, але надіюсь ще її підняти але там глинистий грунт, але місце посто чудове, ось і фото!

на днях скину з інших точок як там буду ;) усім рівного гроу24f49c0f83b8986fb7685a44c7c2f2b1.jpg830a7a08f7333d7ee135913949d04cdd.jpg

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Братишка как там твой супер лимон поживает?? У меня тоже один растёт..

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
×
×
  • Создать...