Перейти к публикации

Рекомендованные сообщения

Перший мій аут, буду закидувати все по ходу справи, з місцевістю оприділився, обрав 3 місця, в кожному по 3 кущика, так як хвилююсь що можуть спалити, хоть і обирав віддалені місця (хотя може то вже параноя)) або просто так прибила хапка) закупив вермекуліту, агроперліту, грунт універсальний 80л, добрива загальнозміцнюючі і для цвітіння, хімію від шкідників(мурах і слимаків) також торфяні горщики для пророщування

Список десанту:

Auto durban poison 3шт

Auto silver bullet 3шт

Fem. super lemon haze 3шт

Перший десант (fem super lemon haze) у кількості 5шт вже закладений в аут без пророщування по близу, це так сказати на спробу чи проканає інші усі 3 позиції щойно замочив, чекаю хвостиків і у торфяні горщики!

Буду вдячний за підсказки і поради, як від молодих так і досвіддчених гроверів!

Усіх з відкриттям сезон,доброго врожаю, та успіхів у справах ;)

 

p.s. перше фото замочування, а друге засіювання по близу мене28247fc61d2d95038bf473d31ebdda1f.jpg

02d7fb529039fbaf302a4bb9efae8ca6.jpg

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

В этой посадке нормально со светом? Ты садилсемки не пророщеными?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В этой посадке нормально со светом? Ты садилсемки не пророщеными?

 

Ну начебто то да, саме там де я стою не величка галявина, дерева не заважають і більшість світла.

так, не пророщував

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

На моей голявине солнце с 6 до 21! Если просто семки, желательно увлажнять землю пока не повылазят. Думаю так!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
На моей голявине солнце с 6 до 21! Если просто семки, желательно увлажнять землю пока не повылазят. Думаю так!

 

Ну так то приходив, поливав, але останніх 2 дні дощі, то не бачу сенсу по підливу, це я поруч біля себе засіяв, просто спробувати, надіюсь 2-3шт проросте з 5))

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

@jokermoto72 В торфяные стаканы не сади. Возьми обычные пластиковые стаканчики ,по 2 шт на растиху ,у одного отрезаешь дно и разрезаешь вертикально и во второй вставил и туда сади семена. Через торфяные стаканы не прорастает корень .С началом ,бро, удачи в ауте.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

@jokermoto72 В торфяные стаканы не сади. Возьми обычные пластиковые стаканчики ,по 2 шт на растиху ,у одного отрезаешь дно и разрезаешь вертикально и во второй вставил и туда сади семена. Через торфяные стаканы не прорастает корень .С началом ,бро, удачи в ауте.

 

 

 

 

 

 

@jokermoto72 Братко с началом. Здоровая паранойя нас спасает, не здоровая съедает. Торф стаканы не самый лучший вариант для рассады! Возьми лучше пивные стаканы и один в один. Боятся за сохранность урожая и оберегать нужно не от букашек и мурашек. А от двуногих вандалов!Кому пох на чужой труд. Подписался на твой репорт, буду помогать советом!

 

 

Дякую за поради, поки добирався на роботу, встиг вже купити стакани, сьогодні ввечері буду дивитися до горіхів!

Приємно бачити адекватні коменти, ДЯКУЮ ;)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
@jokermoto72 Подогнал бы тебе одноразовых мешков для рассады. но не рассчитал спрос-предложение.  так и быть, выделю из личных запасов! Пиши в личные сообщения реквизиты на получателя! Завтра уедут к тебе. Естественно без денег,оплотиш пересылку.

 

 

 

дякую друже ;) лови повідомлення

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
3 часа назад, jokermoto72 сказал:

Ну начебто то да, саме там де я стою не величка галявина, дерева не заважають і більшість світла.

так, не пророщував

скорее всего со светом у тебя жопа будет 
ты учти что листья на деревьях еще вырастут 
и тесновато как то 
или мне по одной фотке не видно просто 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
скорее всего со светом у тебя жопа будет 

ты учти что листья на деревьях еще вырастут 

и тесновато как то 

или мне по одной фотке не видно просто 

 

напевно здається, сьогодні закину фото більше ;)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

ось і фото, порадував результат , з 5 горіхів видно 2309d9483481cf7b1d7b0663ce32deb6b.jpg9f0dcf7ecdc8449bd59fe770b23037fb.jpg770f920dbe9ee7c53e79058abf8807ce.jpg

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Сдаетс мне, солнце у тебя будет с 10 до 17...  Сужу чисто по фото

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Сдаетс мне, солнце у тебя будет с 10 до 17...  Сужу чисто по фото

 

Можливо, але обирав максимум світлу, сховану галявину...

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Бро, накрой ростки стаканами, сверху дырку просверли, у меня весь урожай сгрызли, котрый я не накрыл.  За чернозем твой лойс, такой земли редко видал

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Бро, накрой ростки стаканами, сверху дырку просверли, у меня весь урожай сгрызли, котрый я не накрыл.  За чернозем твой лойс, такой земли редко видал

 

Так і зроблю, дякую за пораду ;)

Так, земля і справді здивувала, надіюсь що збиру врожай))

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Какого числа ты высадил в землю ?

Удачи тебе :smile:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Какого числа ты высадил в землю ?

 

Удачи тебе :smile:

 

30.04, сьогодні накривати їх буду, надіюсь ще побачити хоть одного, але головне що би не поїли ті що повсходили, чекайте фото ;)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

трабл...,ПАНІКА..., друзі, можливо накручую себе, але вже 3 дні як головостиків автіків закинув у стакани з грунтом, стоять і на сонці і під лампою, але не показуються, хвилююсь, накручую що згниють, що робити???

( грунт змочив добре, зробив все як книжка пише)

ось фото перед висадкою у стаканиa788e1bab3117b4aaf87b1ebe2a588e6.jpg

Lemon haze досі не розкололися, вже навіть замінив ватку? Може щось не так роблю??? але з барижними горіхами завжди усе норм було... :/

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
5 часов назад, jokermoto72 сказал:

трабл...,ПАНІКА..., друзі, можливо накручую себе, але вже 3 дні як головостиків автіків закинув у стакани з грунтом, стоять і на сонці і під лампою, але не показуються, хвилююсь, накручую що згниють, що робити???

( грунт змочив добре, зробив все як книжка пише)

ось фото перед висадкою у стаканиa788e1bab3117b4aaf87b1ebe2a588e6.jpg

Lemon haze досі не розкололися, вже навіть замінив ватку? Може щось не так роблю??? але з барижними горіхами завжди усе норм було... :/

И у меня была подобная проблемка, решил так: если помниш где точно посадил, немного разрой и погляди! Можит очень глубако закопал и они не могут вылезти?! Приоткрой им проход!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

@jokermoto72 получилось?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
@jokermoto72 получилось?

 

Друзяко, спасибі за допомогу, пів дня і вже є результат(2 з 5), надіюсь побачити усіх))

дякую що слідкуєш за моїм репором ;)5dbbe7b36c777f3a648535b533e3fc67.jpg25529b5ad3d4298ec9045218a11bae02.jpg

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Полет нормальный!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Полет нормальный!

 

Ну як сказати))) перенервувався, думав що все пропало, хотів вже навіть на ерор сід думати, але все минулось)) надіюсь що усі взійдуть

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
3 минуты назад, jokermoto72 сказал:

Ну як сказати))) перенервувався, думав що все пропало, хотів вже навіть на ерор сід думати, але все минулось)) надіюсь що усі взійдуть

те, шо не вылезли еще убери в темное теплое место . покажутся и под солнышко. :peace:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
те, шо не вылезли еще убери в темное теплое место . покажутся и под солнышко. :peace:

 

ок, дякую за пораду

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
×
×
  • Создать...