Перейти к публикации

Рекомендованные сообщения

@Romero17 думаешь сатива успеет хотябы зацвести?

 

 

Не знаю, залежить від погоди.. судячи з опису, є шанси.

 

Serious 6 это новый долгожданный сорт от Serious Seeds. Речь идет о сативном растении, с 17% ТГК. Сорт был разработан специально для прохладного и влажного климата, такого, как климат в самой Голландии, стране производителя. У команды Serious Seeds ушли годы работы на то, чтобы представить нам этот потрясающий гибрид. В итоге растение получилось устойчивое к влажности и различным вредителям. Serious 6 вырастает высоким и имеет полные шишки, и всего пару листьев. Часть растений имеют красивые розовые волосинки. В конце цветения фиолетово-розовый может появиться на цветах.

Период цветения составляет всего навсего 55-60 дней, после которых можно собрать достойный урожай в 400-550 гр/м2. Растение готово к сбору в середине-конце Сентября, как раз перед началом сезона дождей в восточной Европе.

Эффект типичный сативный, эйфорический.

 

 

Отличный сорт для открытого грунта! Easy Sativa – вариант Sativa нового стиля, подходящий для выращивания в теплице или под открытым небом.

Это один из лучших сортов в Голландии для выращивания под открытым небом, благодаря его раннему цветению и крупным шишкам, которые готовы в сентябре. Есть небольшие вариации в форме шишек и во вкусе (между пряным и сладким), но все они производят Sativa с чистым воздействием.

Лучшее время посева с середины апреля до середины мая. Female Seeds не рекомендует предварительно выращивать Easy Sativa в помещении, потому что этот сорт является полу-авто-цветом и это заставит его начать цветение в мае на открытом воздухе.

Easy Sativa нужно больше дней интенсивного летнего солнца, чтобы набирать рост.

 

 

Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

@Romero17 два месяца цвета и три веги! 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Хорошое малыхи у тебя ,будем следить :) надеюсь у меня к началу августа тоже вымахают по полтора метра хотя бы :) я поздно высадил ,а сколько ты держал дома их до высадки ?

 

 

Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk

После первой утренней пятки c глазами у меня все впорядке :rasta_cool:

1. Auto COLORADO COOKIES(DutchPassion) http://jahforum.org/topic/44193-auto-colorado-cookiesdutchpassiondwc400ghedelta9/

2.  DWC,AutoExtreme(dutchpassion) x5 ,Scrog http://jahforum.org/topic/42834-dwc5x-autoextremedutchpassionscrog/

3.Outdoor 2016 100+автиков  http://jahforum.org/topic/43013-out-2016-автики-от-бро-шайтанаmazarvertigobloodyskunk/

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Хорошое малыхи у тебя ,будем следить :) надеюсь у меня к началу августа тоже вымахают по полтора метра хотя бы :) я поздно высадил ,а сколько ты держал дома их до высадки ?

 

 

 

 

 

Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk

 

 

Братко, вимахають, навіть не сумнівайся.. с.а.д. від світів набрала півтора метри всього за місяць, крім мандарін на порядок менша але дуже пишна..

Дома тримав довго, більшість рослин тримав 30-35 днів від каски, я зарано стартатув, потім з погодою були трабли... В мене також частина від міли зацвіла в коробці, але я їх не висажував, стоять на балконі. Поки були в мене дома я їх гнув і зараз всі дуже густі, нижні гілки в рівень з верхушкою..

 

 

Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
 

 

Братко, вимахають, навіть не сумнівайся.. с.а.д. від світів набрала півтора метри всього за місяць, крім мандарін на порядок менша але дуже пишна..

 

Дома тримав довго, більшість рослин тримав 30-35 днів від каски, я зарано стартатув, потім з погодою були трабли... В мене також частина від міли зацвіла в коробці, але я їх не висажував, стоять на балконі. Поки були в мене дома я їх гнув і зараз всі дуже густі, нижні гілки в рівень з верхушкою..

 

 

 

 

 

Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk

 

Я хотел взять всю линейку Фаст версии от Свит сидс ,так мою посылку на 400евро ,наша таможня не пропустила и я забрал уже ,что было в магазах :) а под каким светом держал дома ?)покажи фотку тех ,что на балконе :)

 

 

Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk

После первой утренней пятки c глазами у меня все впорядке :rasta_cool:

1. Auto COLORADO COOKIES(DutchPassion) http://jahforum.org/topic/44193-auto-colorado-cookiesdutchpassiondwc400ghedelta9/

2.  DWC,AutoExtreme(dutchpassion) x5 ,Scrog http://jahforum.org/topic/42834-dwc5x-autoextremedutchpassionscrog/

3.Outdoor 2016 100+автиков  http://jahforum.org/topic/43013-out-2016-автики-от-бро-шайтанаmazarvertigobloodyskunk/

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

1 час назад, Reboot сказал:
Я хотел взять всю линейку Фаст версии от Свит сидс ,так мою посылку на 400евро ,наша таможня не пропустила и я забрал уже ,что было в магазах :) а под каким светом держал дома ?)покажи фотку тех ,что на балконе :)

 

 

Я спочатку також дивився на всю лінійку, потім вибрав ті які по опису скоріше відцвітають і на пробу взяв ще три сорти з інших банків.

 

І так само спочатку хотів замовляти в Іспанії, начитався про нашу митницю і передумав, в результаті знайшов магаг в якому ціни такі самі як на сайтах виробників. Деякі сорти мені привезли під замовлення і навіть маю тепер знижку в цьому магазі (не подумайте, що я тут займаюся рекламою, але магазу респект, я дуже задоволений)

 

Рослини стояли під єсл Фитолампа Advanced Prostar CFL Grow 300w + пара єсл 60w, вдув, видув, зволожувач, все як книжка пише..))

 

 

Фотки покажу на наступному тижні, бо зараз в розїздах, але там не дуже радісна картина..) вони отримують мало сонця, одна рослина з чотирьма переломами після того як на неї стрибнув кіт..) і на додачу завелась в бошках тля.

 

 

 

Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
 

 

 

 

Я спочатку також дивився на всю лінійку, потім вибрав ті які по опису скоріше відцвітають і на пробу взяв ще три сорти з інших банків.

 

 

 

І так само спочатку хотів замовляти в Іспанії, начитався про нашу митницю і передумав, в результаті знайшов магаг в якому ціни такі самі як на сайтах виробників. Деякі сорти мені привезли під замовлення і навіть маю тепер знижку в цьому магазі (не подумайте, що я тут займаюся рекламою, але магазу респект, я дуже задоволений)

 

 

 

Рослини стояли під єсл Фитолампа Advanced Prostar CFL Grow 300w + пара єсл 60w, вдув, видув, зволожувач, все як книжка пише..))

 

 

 

 

 

Фотки покажу на наступному тижні, бо зараз в розїздах, але там не дуже радісна картина..) вони отримують мало сонця, одна рослина з чотирьма переломами після того як на неї стрибнув кіт..) і на додачу завелась в бошках тля.

 

 

 

 

 

 

 

Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk

 

 

 

А я взял что уже есть ,а хотел больше станка взять и ещё не помню что там ,то что в конце августа-начало сентября,как они заявляют,а насчёт испанцев так они отсылали бандероль через Укр почту,говорят след раз дсл и все дойдёт за сутки ,а в этот раз была проблема с укр дсл...

А что за магаз ?кинь в личку ,я конечно догадываюсь какой на букву "К"? :)просто у испанцев если 5 берешь +2 бонус а цена такая же как и у нас ,только бонус не дают )

Я такую же купил лампу ,по началу думал ,в боксе проращивать ,думал влезть в старый култуб и тут я проб*лся.. отдельно отражатель не брал ,так я все по коробкам )а сколько бокс у тебя по размерам для проращивания ?)

 

 

Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk

После первой утренней пятки c глазами у меня все впорядке :rasta_cool:

1. Auto COLORADO COOKIES(DutchPassion) http://jahforum.org/topic/44193-auto-colorado-cookiesdutchpassiondwc400ghedelta9/

2.  DWC,AutoExtreme(dutchpassion) x5 ,Scrog http://jahforum.org/topic/42834-dwc5x-autoextremedutchpassionscrog/

3.Outdoor 2016 100+автиков  http://jahforum.org/topic/43013-out-2016-автики-от-бро-шайтанаmazarvertigobloodyskunk/

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
12 часов назад, Reboot сказал:

у тебя по размерам для проращивания ?)

спочатку був десь 100Х50, а потім прийшлось 2 рази розширяти, бо рослини не поміщались.)
в результаті був приблизно 100Х150.
по магазу відписав в приват

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
спочатку був десь 100Х50, а потім прийшлось 2 рази розширяти, бо рослини не поміщались.)

в результаті був приблизно 100Х150.

по магазу відписав в приват

 

И норм хватало этой лампы ?)на какой высоте висела ?)

 

 

Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk

После первой утренней пятки c глазами у меня все впорядке :rasta_cool:

1. Auto COLORADO COOKIES(DutchPassion) http://jahforum.org/topic/44193-auto-colorado-cookiesdutchpassiondwc400ghedelta9/

2.  DWC,AutoExtreme(dutchpassion) x5 ,Scrog http://jahforum.org/topic/42834-dwc5x-autoextremedutchpassionscrog/

3.Outdoor 2016 100+автиков  http://jahforum.org/topic/43013-out-2016-автики-от-бро-шайтанаmazarvertigobloodyskunk/

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
И норм хватало этой лампы ?)на какой высоте висела ?)

 

 

 

 

 

Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk

 

 

Так, вистачало. Спочатку світив одною 300w, потім розширився і доставив ще 2шт. по 60-70w вже точно не пам'ятаю, пізніше розширився другий раз і ще доставив 2шт 60-70w. Висоту постійно доводилось корегувати, старався тримати на висоті 15-20 см. Але бували моменти коли було майже впритул.)

Я б сказав, що світла навіть було забагато.

 

 

Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 2 weeks later...

Брази, алоха! Обнова.

Зїздив на пару ділянок, на деяких після посадки ніразу не був, а це вже пройшло майже 3 місяці.

Killer Kush висажений 17 днів тому. Вижив після жосткої перевозки і замітно підріс

13.thumb.png.2b03ef1789a665ef1c54d91126ed12f1.png

 

Cream Mandarin, вимахала на 160-170 см. І вже зацвітає, що дуже радує, по переду цілий місяць літа:rasta_cool:

5973de5c73bbe_.thumb.png.aee238353a7e039fbd5d92222fe1f1ca.png

14.thumb.png.4576bb5df23b9584bd9ebb4942220e33.png

 

Далі ділянки на яких після посадки ніразу не був, рослини пережили заморозок і були без поливу.Там дуже багато різних диких тварин, які позалишали мені не дуже приємні сюрпризи..(

Green Poison, щось обгризло шкуру навколо стовбура, рослина вмерла..((

11.thumb.png.3c7c7c44a05812e5f1c3dc97dab0915b.png

ще дві Green Poison, також трошки покоцані тваринами, але живі. В правої вроді передоз чи дифіцит чогось. Підкажіть, в чому проблема?

12.thumb.png.660bcf1805c5caa6f8b494aa84cee31a.png

 

Mexican Fury, зацвіла але їй щось повністю згризло центральний стовбур залишились декілька бокових гілок.

8.thumb.png.991d73bb04fca577fcab23968c95ca71.png

ще одна Mexican Fury повністю вціліла від місцевої фауни, але ще не думає зацвітати.

9.thumb.png.0d38526b05454ec895f4267c36115546.png

ну і остання яка дуже порадувала..):smoka:

10.thumb.png.9d86606ca4c9d80bc09041216a912d59.png

 

Passion#1, цій робив fim підрізку, їй також щось обгризло стовбур, але вершок дивом не засох і ще тримається..

17.thumb.png.610148143cda6b3d60e1927a3a9f9a8b.png

 

Ще один Passion#1 з покацаним стовбуром.

18.thumb.png.e201268dd33301952eb91acab982bb83.png

ну і один повністю вцілілий, але зовсім не такого розміру як очікував. Зацвітати не думають..

19.thumb.png.1e0fb99365ababdf94e605a2532022ac.png

 

І останній сорт в обнові, Amnesia Hashplant.

На цю рослину взагалі боляче дивитись, її повністю обгризли, залишилось всього дві гілки..((

7.thumb.png.104b62ed17ff29bacbb958f55f03e362.png

Ще одна з покацаним стовбуром...

5.thumb.png.9431112db0ad03999ea9583e529d7945.png

Одна повністю ціла, дуже пишна. Цвіте і пахне..:rasta_biggrin:

6.thumb.png.aef50275e52e28f5e16b210dee51ae9f.png

 

ну і на останок найприємніше, несподіваний харв, на який зовсім не чекав..)):smoka:

також обгризли стовбур і більшість гілок, але якимось дивом вона відцвіла. Знайшов трошки плісняви і вирішив захарвити, хоча можна було ще потримати..

1.thumb.png.5c4f393a3c084beddb28e67c0a348486.png

верхня шишка яка трималась "на соплях" нормальних розмірів і дуже плотна.

2.thumb.png.506b214e68100fb84ce0dddb2e1b6b9f.png

обманікюрив і поставив на сушку..)

3.thumb.png.76ad7bea12fb9c94498246c9c58c96a1.png

Всім МИР!!

 

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Неслабо .Плюсую.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Бро а пасики от датчей?

 

Так, є в обнові.. passion#1, там 3 штуки досить маленькі як на цей сорт (130-140 см.) ще не цвітуть. 2 з них погризли тварини. В минулому році були монстри, правда при простійному догляді.. але не вдалось попробувати, вкрали ще під час веги. надіюсь цього року все буде Ок..

 

 

Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Вроде бы на фотке где ещё растет толком ничего и нету, а на фотках где уже отманикюренные как-то поболее.Интересно сколько по весу вышло!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
3 часа назад, валерджан сказал:

Вроде бы на фотке где ещё растет толком ничего и нету, а на фотках где уже отманикюренные как-то поболее.Интересно сколько по весу вышло!

висохне зважу. думаю не більше 20 г.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Обнова. C4Passion, ділянка яка була без догляду і пережила декілька заморозків в травні.

111.png.794c9177f96267b511b0a5c8cde3ad38.png112.png.084bb1bb62201e58fcb36cc5133147f6.png113.png.47c29b97c1d569c0e5080b95cb8d9790.png114.png.47be2f4f772f2e049a4e05d970397f7d.png

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Бро , я теж хочу засiяти декiлька дiлянок I не наглядати , багато рослин загинуло без догляду , напевно почву мульчував ? В мене переважно суха погода i мало дощiв .

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
4 часа назад, 1danil84 сказал:

Бро , я теж хочу засiяти декiлька дiлянок I не наглядати , багато рослин загинуло без догляду , напевно почву мульчував ? В мене переважно суха погода i мало дощiв .

Братко, краще доглядати, різниця величезна. Я через відсутність вільного часу не зміг приділяти їм увагу. Мульчував, додавав перліт і вермикуліт, і землю привозив. Загинула одна, бо їй хтось сильно обгриз стовбур, а так всі живі, просто не такі великі як хотілось.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 24.07.2017 в 09:47, валерджан сказал:

Интересно сколько по весу вышло!

38

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Такие красивые девки,плохо что так вышло ,а обгрызли наверное зайцы ,надо было чем-то мазать ствол или хотя бы защиту из бутылок делать ,в 14 году у меня пейшен зацвёл в конце августа от датчей ..

интересно, когда мои свиты начнут цвести :)

После первой утренней пятки c глазами у меня все впорядке :rasta_cool:

1. Auto COLORADO COOKIES(DutchPassion) http://jahforum.org/topic/44193-auto-colorado-cookiesdutchpassiondwc400ghedelta9/

2.  DWC,AutoExtreme(dutchpassion) x5 ,Scrog http://jahforum.org/topic/42834-dwc5x-autoextremedutchpassionscrog/

3.Outdoor 2016 100+автиков  http://jahforum.org/topic/43013-out-2016-автики-от-бро-шайтанаmazarvertigobloodyskunk/

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
21 час назад, Reboot сказал:

Такие красивые девки,плохо что так вышло ,а обгрызли наверное зайцы ,надо было чем-то мазать ствол или хотя бы защиту из бутылок делать ,в 14 году у меня пейшен зацвёл в конце августа от датчей ..

интересно, когда мои свиты начнут цвести :)

Я підозрював, що їх можуть погризти, під час висадки бачив косулю і лисицю, ставити захист не хотів, бо рахую, що це паліво. Мої світи які тримав місяць дома, всі вже зацвіли, а ті які висадив пізніше, ще ні. 

Бажаю твоїм дівахам скоріше зацвісти і бажаю таплої сонячної осені.)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 часа назад, Romero17 сказал:

Я підозрював, що їх можуть погризти, під час висадки бачив косулю і лисицю, ставити захист не хотів, бо рахую, що це паліво. Мої світи які тримав місяць дома, всі вже зацвіли, а ті які висадив пізніше, ще ні. 

Бажаю твоїм дівахам скоріше зацвісти і бажаю таплої сонячної осені.)

Да ,кстати косули и лоси ,кору тоже сгрызают с деревьев ) надеюсь осень не подведёт и они вот вот зацветут :))спасибо :)

После первой утренней пятки c глазами у меня все впорядке :rasta_cool:

1. Auto COLORADO COOKIES(DutchPassion) http://jahforum.org/topic/44193-auto-colorado-cookiesdutchpassiondwc400ghedelta9/

2.  DWC,AutoExtreme(dutchpassion) x5 ,Scrog http://jahforum.org/topic/42834-dwc5x-autoextremedutchpassionscrog/

3.Outdoor 2016 100+автиков  http://jahforum.org/topic/43013-out-2016-автики-от-бро-шайтанаmazarvertigobloodyskunk/

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 2 weeks later...

Sweet Skunk, у кількості 4 шт. вкрали, при чому викопали з корінням. Рослини були 2,5 - 3 м.

S.A.D, також у кількості 4шт. вкрадені по варварськи, залишились обламані гілки і стовбур. Також 2,5 - 3 м.

саме на ці сорти були найбільші надії, покладено дуже багато сил, часу і ресурсу. Перший раз вдалось виростити таких монстрів... Я дуже розстроєний, не розумію для чого людям стільки листя, вони тільки почали цвісти. Щей залишили дивне послання мені біля ділянки.

на інших ділянках теж не дуже все рівно проходить, словом мені це все зіпсувало настрій, навіть нема бажання робити обнову.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
53 минуты назад, Romero17 сказал:

Sweet Skunk, у кількості 4 шт. вкрали, при чому викопали з корінням. Рослини були 2,5 - 3 м.

S.A.D, також у кількості 4шт. вкрадені по варварськи, залишились обламані гілки і стовбур. Також 2,5 - 3 м.

саме на ці сорти були найбільші надії, покладено дуже багато сил, часу і ресурсу. Перший раз вдалось виростити таких монстрів... Я дуже розстроєний, не розумію для чого людям стільки листя, вони тільки почали цвісти. Щей залишили дивне послання мені біля ділянки.

на інших ділянках теж не дуже все рівно проходить, словом мені це все зіпсувало настрій, навіть нема бажання робити обнову.

Что за послание?

Чувак, да, бегают аутисты которые даже не знают ничего про гроувинг, они даже не знают как куст выглядит который цветет.

Логика такова, вижу лист похожий на коноплю - рву.

А на счёт тех придурков, которые с корнями украли - горя им на всю жизнь.

Ни себе ни народу, угробили наверное растихи.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
×
×
  • Создать...