Перейти к публикации

Рекомендованные сообщения

Шановні бро растамани, пропоную тут вашій увазі насіння власного виробництва.

Зауважу, доставка відбувається по Україні поштовими службами Нова Пошта, Інтайм чи УкрПошта, а оплата передплатою на карту Приватбанка.

Ціна любих регулярних сємян становить: 

пак (10 + 4) = 250 грн + бонуси

пак (20 + 10) = 450 грн + бонуси

Ціна любих фемінізованих сємян становить:

пак (5 + 2) = 250 грн + бонуси

пак (10 + 5) = 450 грн + бонуси

звертатись у лічьку

=== ПЕРЕЛІК : ========

Kwazar F1 (регуляри)

SAM_0014.thumb.JPG.48835104e244fa90287e7e92a4b43e26.JPG

тип: F1 гібрид (регулярний)

генетика: Afghan Kandahar + South African Kwazulu (індіка \ сатіва)

Опис:

Цей гібрид з відмінним переважно сативним накуром та гарною врожайністю у приміщенні визріває за 10ть тижнів, приносячи просто фантастический результат. Окрім того, дані сємєна - відмінний матеріал для селекції і нових проектов.

SAM_0001.thumb.JPG.2ed4095ca403fbdf5495182b0ca92c27.JPG 

--------------------------------------------------

Свіжа партія з трьох гетерозісних F1-гібрідов; авто-фєм для аута

Чому F1 кращі для аута?; бо більш стійкі до негативного впливу середовища і зазвичай мають більшу силу роста (навіть до 40%) та врожайність.

auto Hysteria F1 feminised

генетика: auto Citramon-M F1 + auto Big Devil #2

auto Big Ryder F1 feminised

генетика: auto Lowryder #2 + auto Big Devil #2

auto Big Evil F1 feminised

генетика: auto Boo Kush + auto Big Devil #2

33263927_bigryder.thumb.jpg.e3c9da79b2b1eaac3fd78669f4430414.jpg

-------------------

South African Kwazulu

-----------------

south-african-kwazulu.jpg.0b74db83f655c25fbb603f0c2bdec398.jpg

Генотип 100% SATIVA
ТГК 15-20%
Цвітіння в приміщенні: 55-65 діб
Збір врожая на вулиці: з середини жовтня
Смак: солодкий, цитрусовий
Врожайність: 350 гр (індор), 450-500 гр (аутдор)
Ефект: енергетизуючий, сильний

100% чистий сативний сорт (ландрейс) з Південно-Африканської провінції Квазулу. У дикому вигляді він росте на північному хребті гір Дрейкенсберг. Вона відносно рано зацвіта і достатньо швидко цвіте, має солодкий смак і дає фізичний тонізуючий ефект.

Це один з найбільш стійких до шкідників та плісняви сортів. Генетика цієї сатіви дозволяє її вирощувати як у приміщенні, так і в відкритому грунті навіть у європейських широтах. 

Відомо шо ця сатіва вирощувалась ще Шака Зулу, одним з самих войовничих племен Африки. Вона широко використовувалась зулусами у ритуальних цілях, зокрема перед боєм. По легенді при атаці британської армії у 1879 му році саме її тривалий та гальванічний ефект, при значній кількісній перевазі і кращій оснащеності британців, допоміг зулусам перемогти.

=======================================================================================

5a92fa3b2bc21_.jpg.030707256fc2d76c584f6aac36e026c7.jpg

Auto Mexican XL P2 feminised

генотип: сатива

ефект: ейфоричний підйом

смак: прянощів, імбиря, цитрусових та дизельного

ОПИС

Ця експериментальна сатіва для нашої вулиці насправді є крупним АВТО з довшим вегетативним періодом близько двох і цвітінням близько трьох місяців. Це стало можливим завдяки 25%й генетичній ін'єкції Malawi, однієї із найбільш потужних серед чистих африканських сатів до генофонду Mexican Airlines, одного з найсатівніших АВТО всих часів та народів.

Mexican XL - збільшена версія Mexican Airlines з тривалішим вегетативним періодом, більшим розміром і вищою врожайністю!

Хоча це майже чиста сатіва, поведінка цього фемінізованого гібриду максимально наближена до нашої етнічної дички, шо має певні переваги для вуличного вирощування.

Родзинка гібриду у можливості прогнозованого досягнення раннього зацвітання на початку літа і літнього цвітіння при кращій освітленості та температурі. Як наслідок: вища врожайність, вміст ТГК і повна боєготовність на кінець вересня.

Для цього слід готувати розсадою з середини березня і висаджувати місячною наприкінці квітня.

==============================================================================================

Malawi (ACESeeds) - [регуляри F6] - одна з мошнєйших сатів

5a92f8a99eb2c_.jpg.365f058fa6b93a6e7c65039c5306fc93.jpg

тип чиста сатіва, ландрейс

ТГК 24-27%

цвітіння індор: 14 тижнів

генетика: ландрейс з Малаві, Центральна Африка

структура: сатіва з середньою довжиною вузлів і сильним гіленням

букет: сильний, концентрований аромат ефірних масел та квітів

хай: потужний, церебральний та психоделічественний на протязі декількох годин

опис:

після років роботи з сативами з усього світу ми можемо ствердно говорити що Малаві - найбільш потужний і психоделічний ландрейс з відомих нам. Його просмолені квіти з гігантськими тріхомами по вихлопу та концентрації канабіноїдів конкурують з найбільш потужними сатіва\індіка та індіка гібридів на ринку. Потужність його квітів просто шокірує! Ландрейс особливо рекомендовано курцям з досвідом, шукачам екстремальних сатівних ефектів без втрати у вихлопі.

Його також рекомендують як найкращий чистий і стабільний ландрейс сатіва для створення потужних смолистих і врожайних гібридів.

======================================================================================================

Optimus F1 (фемінізований) - рання сатіва для аута

aut_120917_4.jpg.d7445513e708deb311f61c7042b42291.jpg

генетика Lemon Mist F1 + auto Kali MA F1;
тип фемінізований F1, напів-авто, ранній
цвітіння 7-9 тижнів (перша половина жовтня, при посадкі місячною россадою наприкінці квітня)
тгк високе
смак м'який фруктовий
врожайність середня
висота середня

Optimus - аналог таких відомих ранніх напів-авто сатив як Easy Sativa (Female Seeds) та Serious #6 (Serious Seeds).

Це гібрид із розвиненим гетерозисом, вродженою схильністю до раннього зацвітання, та відносно непоганою врожайністю. Ця сатіва порадує всих аутдорників адаптивністю, зацвітанням посеред літа і повною готовністю на першу половину жовтня. 

1510_4.jpg.a7c537f39d0e809bd4da3c0c911cf040.jpg

У індорі гібрид також дозволить отримати досить швидкі і ще потужніши за силою вплива на курильшика резутати всього за 7-9 тижнів цвіту.

• Like 9

Поделиться сообщением

21 минуту назад, NBE1 сказал:

Вироблено у січні 2017 року.

не тестировались именно эти?

• Like 2

Поделиться сообщением

Поделиться сообщением

для меня дорого. а кто может себе позволить, я советую поспешить. всего 50 комплектов.:giggling:

• Like 1

Поделиться сообщением

В 13.01.2017 в 05:54, kalbasa сказал:

для меня дорого. а кто может себе позволить, я советую поспешить. всего 50 комплектов.:giggling:

цей разовий супергібрид буде покраще любого стабільного сорта для аута. отож, і не меньш потенційно привабливим

out_26082017_2.thumb.jpg.03afad3188b37e883094ee6b168f5fce.jpg

• Like 2

Поделиться сообщением

2 часа назад, NBE1 сказал:

Зробив для себе. Це - надлишок.

Страшно цену представить, если б ты на продажу делал...!:)

• Like 1

Поделиться сообщением

В ауте семена делал?

Вдыхаю дым афганской марихуанны...

Поделиться сообщением

В 13.01.2017 в 09:54, SerbianSeeds° сказал:

В ауте семена делал?

бро, робив у індорє, але з клонов, взятих у минулому ауті із одної перспективної рослини яка мені приглянулась. її запилив авто гермом (огермив розчином ТС) F1 на основі Mexican Airlines. Розвинув гібридну силу створенням супергібриду) покращив адаптивні характеристики зкрестивши з автиком. змоделював умови нашого аута батькам при створенні. буде однозначно сативний аутдорний напів-авто супергібрид з потужним ростом і раннім цвітінням, сильним сативним накуром та прийнятним смаком. короче, для людей не примхливих)

доречи й на аутдор-тестування тобі можу надати) 

• Like 3

Поделиться сообщением

Ок

• Haha 1

Поделиться сообщением

Индор это уже хорошо...

на фото мамка с которой взят клон??

От каких банков ролители?

Поделиться сообщением

Мамка F1 (Lemon Haze + Critical Kali Mist; // більше домінує Lemon Haze), папка F1 (auto Kali Mist + auto Mexican Airlines). всі регуляри. і раніш в дєлє всі себе проявили нормально. це - якісний разовий аутдорний посадковий матеріал.

у індорє я певні кінцеві умови моделював. жарке засушливе літо і простий чорнозем. + зацвітання при 13:30. вона, доречи, у цих трьохлітрових горшках із простим виработаним чорноземом ще й таку видала коноплю за вісім тижнів цвіту шо я досі її курю і радуюсь.

• Like 1

Поделиться сообщением

Значит на фото уже твой гибрид, я правильно понял?

От каких банков родители?

Поделиться сообщением

21 минуту назад, SerbianSeeds° сказал:

Значит на фото уже твой гибрид, я правильно понял?

От каких банков родители?

то мамка. вона має стійкий гетерозиготний генотип і більшість ознак буде від неї. батьки її з матеріалів від еррорс сідс. гібрид же цей (маму) я зробив.

• Like 1

Поделиться сообщением

Теперь все понятно, вопросов больше нет...советую тебе добавить паки по 5 зерен)

Мир, удачных продаж

Поделиться сообщением

2 минуты назад, SerbianSeeds° сказал:

Теперь все понятно, вопросов больше нет...советую тебе добавить паки по 5 зерен)

Мир, удачных продаж emoji111.pngemoji6.png

мог би надіслать для тестірованія. ти ж думаєш взагалі топік аутдор 2017 начинать?

• Like 1

Поделиться сообщением

мог би надіслать для тестірованія. ти ж думаєш взагалі топік аутдор 2017 начинать?

Протестировать в ауте могу, если надо, но репорт вести не буду.

Если устраивает такой расклад -высылай. В знак благодарности могу своих гибридов выслать регулярных, в аут закинеш иль фемок наделаешь)

Мир

Поделиться сообщением

В 14.01.2017 в 06:07, SerbianSeeds° сказал:

Протестировать в ауте могу, если надо, но репорт вести не буду.

Если устраивает такой расклад -высылай. В знак благодарности могу своих гибридов выслать регулярных, в аут закинеш иль фемок наделаешь)

Мир emoji111.png

бро дякую не треба бо у самого регов гібрідов сотня

• Like 1

Поделиться сообщением

Привіт взяв би 5 зернин на спробу для аута

Поделиться сообщением

не обиду не знаю как по силе но на вид твои пихточки дрыщи дрыщами-я брал у милы :rasta_peace:кента80:rasta_peace: постала :rasta_peace:хруща:rasta_peace: то вот это что на фотках КУРИТ В СТОРОНЕ:cannabis: против ихних пихт(глянь у меня фотки то всё ихнее)-МИЛА КЕНТ ПОСТАЛ ХРУЩ:cool: ВАМ ОТДЕЛЬНЫЙ РЕСПЭКТ:respect:-а ты свой надлишок дал бы попробывать пацанам под репорт-ато с лишака хочеш бабла нормально срубить

• Like 1

Поделиться сообщением

В 16.01.2017 в 14:30, Kostya91 сказал:

не обиду не знаю как по силе но на вид твои пихточки дрыщи дрыщами-я брал у милы :rasta_peace:кента80:rasta_peace: постала :rasta_peace:хруща:rasta_peace: то вот это что на фотках КУРИТ В СТОРОНЕ:cannabis: против ихних пихт(глянь у меня фотки то всё ихнее)-МИЛА КЕНТ ПОСТАЛ ХРУЩ:cool: ВАМ ОТДЕЛЬНЫЙ РЕСПЭКТ:respect:-а ты свой надлишок дал бы попробывать пацанам под репорт-ато с лишака хочеш бабла нормально срубить

на фото вирощена у самому простому чорноземі (навіть в нескопаному, штик ножем колупнув, посадив і усьо), і тим не меньш вона (мамка) виявилась цікавішою й за Саторі, й за Мандалу які я вирощував паралельно (ну по ходу й використать можу їх для порівняння). Вона раніша (11 жовтня вона ну прямо у 100% ій була готовності) і накур якісний, тоді як згадані могли похвалитись лише певними ознаками як смолистість та смак ягідний, але от накуром - вони гірші. Й не сильніший і не якісніший він у них.

Шишкани мами такі смолисті і тугі шо важили значно більше ніж на око здається, та головна суть не в том. Суть - шо для аута генетично вони більш пристосовані.

• Like 1

Поделиться сообщением

тобі надішлю тестіровать

Извини, планы изменились, не нужно.

Поделиться сообщением

ok бро, та не мусор я нібаісь)

Я не боюсь, а опасаюсь,

это разные вещи.

• Haha 1

Поделиться сообщением

2 минуты назад, SerbianSeeds° сказал:

Я не боюсь, а опасаюсь,

это разные вещи.

бразе я якось тебе був за одну річ обнадіяв, та оце згадав просто.

• Like 2

Поделиться сообщением

бразе я якось тебе був за одну річ обнадіяв, та оце згадав просто.

И шо?

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас

• Создать...