Перейти к публикации

Прохання не байдужим Чєловєкам.


Рекомендованные сообщения

Мир Вам браття та сестри!!! Звертаюсь до Вас як колишній (дасть бог майбутній) гровер.  Прошу Вашої допомоги по не дуже приємному для мене питанню (страх як не люблю просити) але змушений.  Вже більше 2 років я виконую завдання по захисту миру та суверенітету нашої держави в АТО, тому роки зо три вже не гровлю. А розслабитись інколи по старій пам'яті собі дозволяю. але тільки під час відпочинку у відпустці. Так от - так як штовхачів я не знаю а усі запаси за три роки пішли на нівець, прошу Вас браття чи не міг би хтось чи-то підігріти халявно чи може продати невеличку частину свого стафу ( десь 5-10грм - на відпустку вистачить з головою). Десь за тиждень другий буду проїздом у відпустку зі сходу на захід із заїздом до столиці, десь на теренах Неньки та й здибимось. Розгляну всі пропозиції, звертайтесь в лічку. Миру Вам і гарних врожаїв. Ось мій профіль на гровері щоб не пароноїли https://grower.nl/profile/7857-sashunka/  P.S Про всяк випадок таке саме оголошення розміщу на ще кількох сайтах (Не судіть суворо старого вояку).

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Гость

добре старый вояка,приезжай в ЛНР я тебе подгоню стафа...от старого вояки..2 км до линии соприкосновения выращивал

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

@myname1981 Подъеб засчитан:perfect::giggling:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
4 часа назад, Sashunkca сказал:

усі запаси за три роки пішли на нівець

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

подгоните старому вояке стафа, ведь он мир защищает. не жмотьтесь. :rasta_biggrin:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
×
×
  • Создать...