Перейти к публикации

Уровни псилоцибинового трипа


Рекомендованные сообщения

Съел 40г сырых пинк буффало.это было знакомство с грибами,понял,что со второй волны буду есть 100г."ситтер"мне тока мешал,бэдов я не боюсь,даже люблю немножко перебрать,чтоб чуточку "погнать"из трипа запомнилось то,что когда сигарету курил я был отдельно,а туша курила сама по себе!ощущал связь с телом тока тогда,когда сигаретой в рот промазывал и она тыкалась в губу.

И еще подошел к зеркалу просто на зрачки посмотреть из любопытства и задержался минут на десять!в зеркале я рассматривал себя как бы со стороны,как человека сидящего в автобусе напротив меня!я его(себя) охарактеризовывал,смотрел на себя глазами других.раньше как то не обращал внимания на привычную картину в зеркале,но этот эпизод меня очень расстроил.в молодости бухал все что горит,щяс вообще не пью,но отпечаток жизни на лице(которого я раньше почему то не замечал)остался.в зеркале я видел спившегося,помятого мужика :((

Завтра для начала пойду в парикмахерскую.

у меня похоже с зеркалом было...незнаю пойду ли я в  парикмахерскую*...

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 2 weeks later...

Бразы такой вопрос: в чем различие трипа под ЛСД (если его вообще возможно купить в Украине) от псилоцибиновых грибов? 

Из марок ел НБОМ но ЛСД никогда не пробовал, а грибочки пробовал месяц назад (очень понравились). 

 

На мой взгляд отличие только в управляемости трипом, в грибах ты должен стараться и уметь расслабится чтоб получить хороший и красивый результат, наладить контакт своего мозга с грибным разумом и все будет ок. А лизер все сам делает за тебя, это как грибы для лентяев, управлять трипом очень сложно, обычно отдаешся состоянию и тогда все ок ;) ИМХО))) нбом не пробовал и пробовать не хочу, это совсем другое, по отзывам друзей ваще неуправляемый галюциноген. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Когда принимаешь 10кубов,или 2панов-про уровни трипа разговора нет.

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 2 months later...

заходиш в ответить в верху смайл заходишь отправляешь

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

@Zeontes,Ссылка лопнула

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 2 months later...

триииииип

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 1 year later...
В 14.11.2014 в 21:35, Гость Ентеогений сказал:

да,трип вещь не для слабонерных,я после употребление грибов понял что срочно нужен духовный рост иначе из самсары не вийду.думаю в дальнейшем как созрею уйду в тайгу или в гималаи а то материализм толку не даст)

Сейчас енергии нового времени такие что можно обойтись и без тайги!

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 10 months later...
В 04.01.2016 в 12:36, TEONANACTL сказал:

Когда принимаешь 10кубов,или 2панов-про уровни трипа разговора нет.

Попробуй  один из сортов >>>> Penis Envy + Psilocybe azurescensPsilocybe cyanescensPsilocybe semilanceataPsilocybe subaeruginosa

и от тебя ничего не останется,  ЗУБ ДАЮ!))

Вчера заваривал чай из Psilocybe azurescens   - 250мг и я потерялса на 8 часов, потом когда спустился на землю по всему телу прошла эйфория подобно оргазму !)) 

Penis Envy - вообще МЕГА ЖЕСТЬ,   чувствуется гудение энергии по всему телу сначала , потом хлопок и ты пропал на 8 часов, открываю глаза и я на дискотеке , кругом танцуют люди.  Такого пи..здица я встечал только на ДМТ.

 

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 1 year later...

У нас с другом был пятый уровень, пошли в лес, набрали чистой прозрачной воды из родника, кинули 4 гриба вода почернела, выпили торкнуло, и меня осенила идея кинуть все грибы 33 шт было ещё, вода стала черной как земля, мы все выпили и съели все грибы из бутылки, а дальше я не могу описать словами что было, это надо самому испытать, высшая эйфория, максимальное состояние возбуждения, эйфория вызвала максимальный смех, так хорошо в жизни не было, мир прям ожил, графика изменилась как в игре, максимальное качество изображения вокруг, слух усилился так сильно что невозможно описать, время пролетело моментом, было это весной, вообщем это нужно испытать каждому, ничего страшного нет, грибов не нужно боятся.

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Забыл сказать что ещё колпаков 5 травы скурили.

  • Like +1 1
  • Джа Пре +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 1 year later...

Народ. Хто гриби часто їсть? Фізично на здоровя не впливає? 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 2 weeks later...
В 30.08.2022 в 21:35, БенЛаден сказав:

Народ. Хто гриби часто їсть? Фізично на здоровя не впливає? 

Бро впливає ментально. Якщо реально часто їсти, без них важко бути добрим, емпатію важко проявити, ніби вони дають ці відчуття в борг. Виснажує коротше. Дратівливість і тупа злість з'являється. Ніде про таке не читав якщо чесно, кажу те що відчув по власному досвіду. Краще рідко але мітко вживати, так щоб встигав переварити те що зрозумів, хоча це важкувато коли під рукою свої доморощені. 

Фізично не помітив щоб вплинуло якось

Изменено пользователем andriyko
Доповнення
  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 12.09.2022 в 13:31, andriyko сказав:

Бро впливає ментально. Якщо реально часто їсти, без них важко бути добрим, емпатію важко проявити, ніби вони дають ці відчуття в борг. Виснажує коротше. Дратівливість і тупа злість з'являється. Ніде про таке не читав якщо чесно, кажу те що відчув по власному досвіду. Краще рідко але мітко вживати, так щоб встигав переварити те що зрозумів, хоча це важкувато коли під рукою свої доморощені. 

Фізично не помітив щоб вплинуло якось

Значить потрібно бути обережним. Свого роду ментальний наркотик)) надіюсь вони помножать мою енергію. Хоча плата за вхід завжи береться..

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 5 months later...
On 2/13/2013 at 12:38 PM, SERssvs said:

Под грибами галюцинаций (то чего на самом деле нет)  не сильных, ни слабых, никаких никогда не наблюдал.

ну почему же :upset: ... бывают, но не всегда. Псила не галлюциноген, как би-зэд, к примеру. Псила - психоделик. Здесь именно галлюцинации (визуалы то бишь) опционны. Хотя могут быть (и скорее есть) термальные игры (неожиданно жарко, неожиданно холодно, синестезия по типу эмоция-температура предметов. Хоришие предметы тёплые, плохие горячие, пугающие холодные). Глюки под псилой - по заказу. Хочешь спец эффекты - будешь калейдоскопить. Если не обратил внимание на позыв ярких визуалов - они уходят на второй план. Остаются при закрытых, а при открытых видишь ту же комнату. Тогда чистая психоделия, синхроничность, синестезия, высшие эмоции и далее стадии транса (то что выше - не совсем точно). Как правило, неустранимый навязчивый глюк под псилой - он полноценный глюк. То что МакКенна назвали (но не расшифровали) как истинные галлюцинации (название книги). То есть глюк в виде не фантома, как под димычем, а в виде реальной вещи. Деформация предмета в другой предмет, например. Ты его трогаешь, рассматриваешь - но он другой. Или непослушный, живой, своенравный. Неустранимый навязчивый глюк под псилой - тревожный симптомчик. Признак назревающего бэда. Это может быть транзиентный бэд, и больше одной предметной аномалии больше ничего не происходит. Электронку коротнуло, заискрила, пошёл дымок - отнёс в ванну, положил в ванну остывать (где кавычки? Прямо псило клавиатурный бэд) и всё, больше предметы не чудят. Потом выясняется, что коротыш электронки тебе приснился. Но в том момент это видел и ощущал как полноценный реал. Полномасштабный делирий под псилой - когда вся обстановка в трип комнате становятся чужая. Ничто не работает, ничто не слушается, полный ад. Ряд ключевых предметов интерьера или предметов одежды - не твоё, чужое, как подменили. В размере или в других свойствах. Вода из кранов течёт наоброт: горячая вместо холодной, холодная вместо горячей. Или и там и там горячая. Холодильник почему-то выключился сам по себе и лампочка в нём не горит. Штепсель не влезает в розетку, штырьки опухли. Клава пластилинит, клавиши залипают. Ютуб встал на паузу и не включается. Музон здох

Quote

 

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
On 8/30/2022 at 11:35 PM, БенЛаден said:

Народ. Хто гриби часто їсть? Фізично на здоровя не впливає? 

псилоцибє, якщо готовий продукт, можна використати хоч щотижня. На здоров'я фізіологічно не позначаються аж ніяк. Після тріпу, я маю на увазі. Ніяк. Жодних проблем. Психологічно теж один позитив. Може статися бед тріп, але це інша тема. Якщо з дозою акуратно, то беди зазвичай не трапляються

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
On 1/4/2016 at 3:27 PM, Gidrapontiy said:

 

На мой взгляд отличие только в управляемости трипом, в грибах ты должен стараться и уметь расслабится чтоб получить хороший и красивый результат, наладить контакт своего мозга с грибным разумом и все будет ок. А лизер все сам делает за тебя, это как грибы для лентяев, управлять трипом очень сложно, обычно отдаешся состоянию и тогда все ок ;) ИМХО))) нбом не пробовал и пробовать не хочу, это совсем другое, по отзывам друзей ваще неуправляемый галюциноген. 

мені здається, що елса це надто крута річ, аби балуватися нею без серйозної філософсько-етичної та нейрохімічної (нейропластичної) підготовки. Іншими словами – спочатку псила – потім елса. Ніяк інакше. Якщо коротко (це цілково є моя скромна думка), псила робить нереальність реальністю, а елса навпаки. Тобто елса робить реальність нереальною. Я маю на увазі мегадози елси, звичайно. Крім того, елса робить тебе соліпситом. Якщо у Бога не віриш. Якщо віриш, тоді не робить. Але усуває тіло. Або робить тіло малозначним аватаром. Псила до тіла ставиться ревно й трепетно. Для псили усунути твоє тіло – це табу. Це стосується й питання часу. Під мегадозою елси час зникає взагалі, часу немає в принципі. Час це ілюзія. Псила (мегадоза, супер тотальний псило бед) часу ніколи не усуває повністю. Гальмує, уповільнює, але ж не усуває. Псила це любов до Життя. Життя вічне. Різноманітне життя (тварини тощо). Елса вважає Життя життям (без заголовної літери). В елси до Життя залишається хіба що поблажливе ставлення у кращому випадку, без жодного благоговіння чи святості

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
On 12/24/2015 at 4:10 AM, bkiy said:

у меня похоже с зеркалом было...незнаю пойду ли я в  парикмахерскую*...

якщо дотримуватися принципу «дозування, обстанова, настрій», тоді сітер і не потрібний. Сітер це більш елесдешна тема. Щодо псили, то тут, це правда, сітер не обов'язково є потрібний. Навіть є зайвим. Ти сам собі сітер. Головне, треба дуже ретельно спланувати обстановку. Налагодити планування прімищення, маючи на увазі окрім іншого: розташування речей у кімнаті, рівень та джерела освітлення, рівень чистоти підлоги. Готувати квартиру для тріпу треба як для прийому президента. Ідеально все відмити. Приготувати ліхтарики. Вони будуть буями. Тобто, позначатимуть певні межі в тріпі. Кімната для тріпу має бути порожня. Щоб жоден предмет не привертав увагу. Жодного зайвого предмету не має бути у числі дозволених для використання під час тріпу. Усе, що необхідно для тріпу, має бути приготовлене заздалегідь й бути звичним. Спектр предметів, що використовуються під час тріпу, має бути регламентований. Впроваджується заборона (сам собі забороняєш) на певну поведінку під час тріпу.

дотримання норм й правил поведінки під час тріпу суттєво підвищує шанси на нормальний та керований тріп. І суттєво знижує шанси впасти у некерований штопор. Ось міркування, які здалися мені розумними, на підставі яких більшість із усіх моїх 11 трипів пройшли на ура, хоча траплялися й беди:

1) не можна рухатися різко, не можна змінювати режим освітлення після початку тріпу, не можна вимикати й включати основне освітлення: можна регулювати яскравість, але не більше рівня який стався на початок тріпу; 2) не можна шуміти, будь-які гучні звуки або шум заборонені; 4) не можна допускати небезпеку, тому не можна використовувати запальничку, тому не можна курити, тому тільки вейп (тому краще не робити тріп на природі через потенційні ризики змій павуків тощо) 5) приготувати питну воду, без газу 6) не можна шукати ніякі «додаткові» предмети в шафах і так далі, речі для тріпу мають бути заздалегідь викладені на ліжку чи підлозі 7) тепла ковдра щоб кутатися у неї у разі необхідності 8) у разі беду вирішити для себе що краще: гасити його або перетерпіти турбулентність, для необхідності терміново погасити трип приготувати деяку кількість алкоголю 9) у разі тотального беда (кардинальні аномалії в сетингу чи інтер'єрі) нічого не робити, нічого не починати, роздягтися (якщо одяг став не твоїм) стежити за часом (кілька електронних годинників по периметру) та гасити тріп (якщо треба) 10) приготувати серветки, рушник та контейнер для сечі; в унітазі не змивати воду під час тріпу, оскільки будь-який шум протипоказаний 11) автоматичні дії із речами (коли щось робиш на автоматі) заборонені. Недбале ставлення до предметів не дозволяється. Застрягати на якомусь предметі чи малому вчинку понад десять-п'ятнадцять секунд не рекомендується. Будь-яке застрявання, фіксація, залипання, зациклювання призводить до беду, як і будь-яка метушливість. Якщо щось не вдалося зробити з першого разу — не потрібно повторно намагатися цього зробити

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

з точки зору мого особистого досвіду псилоцибів:

1) у багатьох випадках (спостерігалося уві всіх тріпах, починаючи з другої половини моєї серії з одинадцяти тріпів) ви відчуваєте, що температура вашого тіла підвищилася: ви торкаєтеся чола, рук, ніг - геть усе гаряче. Ти не потієш, але жарко

2) у багатьох тріпах (не у всіх, приблизно в чотирьох - істотно, ще в двох - побіжно) ти відчуваєш, що твій унутрішній діалог раптом вимикається, наче вимикачем. При цьому вимикається не тільки унутрішній діалог, а взагалі геть усе (увесь навколишній світ): внутрішні емоції, внутрішні хвилювання, внутрішня стурбованість. Усе те щезає. Ти ніби прокидаєшся й оглядаєшся. А навколо ... зауваж ... неймовірно тихо. Не те, що ти став глухий: ні. Просто все навколо дійсно завмерло (стихнуло) на невизначений проміжок часу. А якби це був сад, то в такому саду навіть шелестів не було б чути. Моторошна парадоксальна тиша. Ніби хтось (богиня, бог) вимкнув увесь шум і весь хаос навколо. Аби немовля (Гор, немовля Ісус, малюк Крішна, Ти) спало. У разі паніки починаєш думати, що це є гробова тиша. А навколишнє середовище - це згасаючий міраж реального світу, короткий відгомін реалу, посмертний сон😯 а ти - ти помер назавжди

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
×
×
  • Создать...