Перейти к публикации

Рекомендованные сообщения

Всім привіт, це моя 2 спроба. Бокс 150/90/100 в/ш/г

освітлення ДНАТ 400 + досвіт 4х36 Ват Оsram fluora, хочу виростить там 7 кущів в землі , температура - 26.5 день 18.5 ніч
Разом з Днат працює канальний вент Домовент 100с, а вночі обігрівач,  вдув пасивний, температура за бортом 10.5С 

Помогайте , радьте буду вдячний, ще фоткі згодом скину а то у мене вже всі проросли 7 із 7, дякую "ES"

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

здоров, напиши який сорт ты взяв, чи вони всi влiзуть в такий розмiр боксу, в мене трохи бiльший бокс але з 4ма уже важко, напиши склад землi,яки добрива маеш давать, постав на обдув якися маленький вент шоб йiх шатав и стебло було крепше,в бокс постав вiдро з водою бо днат сушить и мала вологiсть будуть сохнуть ну пока все удачi тобi держи +

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

здоров, напиши який сорт ты взяв, чи вони всi влiзуть в такий розмiр боксу, в мене трохи бiльший бокс але з 4ма уже важко, напиши склад землi,яки добрива маеш давать, постав на обдув якися маленький вент шоб йiх шатав и стебло було крепше,в бокс постав вiдро з водою бо днат сушить и мала вологiсть будуть сохнуть ну пока все удачi тобi держи +

у мене мазар 4 шт блюбері 2 шт і 1 авто саманго , думаю мужикі ще себе покажуть і я трохи відберу, земля з кокосовим волокном покупна, горшкі 8- 7 л. дренаж пінопласт, вологість у мене там за 75, а от не можу кулера найти оце проблемка, дякую)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

кулери у друзів знайомих розпитай або в майстернях купити не дюже багате ... світ !

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

кулери у друзів знайомих розпитай або в майстернях купити не дюже багате ... світ !

треба, а то скоро підростуть) дякую

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Тримай + ))) але...мені цей сайт подобається своєю відмежованістю від політики та тих страшних речей до яки довели наші (їхні) політики, тому для підримки того позитиву , що є тут, думаю, варто всеж спілкуватись інтернаціональною для нашого регіону мовою без розпалювання в собі та браттях зайвих емоцій. МИР!!!!

первый гров!

Один не разберет, чем пахнут розы.
Другой из горьких трав добудет мед...

Омар Хайям

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Тримай + ))) але...мені цей сайт подобається своєю відмежованістю від політики та тих страшних речей до яки довели наші (їхні) політики, тому для підримки того позитиву , що є тут, думаю, варто всеж спілкуватись інтернаціональною для нашого регіону мовою без розпалювання в собі та браттях зайвих емоцій. МИР!!!!

Мир

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

Тримай + ))) але...мені цей сайт подобається своєю відмежованістю від політики та тих страшних речей до яки довели наші (їхні) політики, тому для підримки того позитиву , що є тут, думаю, варто всеж спілкуватись інтернаціональною для нашого регіону мовою без розпалювання в собі та браттях зайвих емоцій. МИР!!!!

Мир
 

все что нас объеденяет это наше увлечение ... нет места в ней политике ... расизму и интернациолизму .. мир !

Не треба а терміново стебло повинен міцніти .. свiт !

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

Тримай + ))) але...мені цей сайт подобається своєю відмежованістю від політики та тих страшних речей до яки довели наші (їхні) політики, тому для підримки того позитиву , що є тут, думаю, варто всеж спілкуватись інтернаціональною для нашого регіону мовою без розпалювання в собі та браттях зайвих емоцій. МИР!!!!

Мир

 

:weedbush::eyes::giggling:

первый гров!

Один не разберет, чем пахнут розы.
Другой из горьких трав добудет мед...

Омар Хайям

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

2 день від семки, почали рости t 27 вол

 

77%

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Гарненька! :positive:  Тримай+ на фарт!

первый гров!

Один не разберет, чем пахнут розы.
Другой из горьких трав добудет мед...

Омар Хайям

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

прывiтанне!з пачаткам цябе. поспеху цябе i вялiзных шыш. рабi калi ласка фоты без уключанага  днату!буду сачыць за тваiм рэпам! :peace:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Гарненька! :positive:  Тримай+ на фарт!

 

прывiтанне!з пачаткам цябе. поспеху цябе i вялiзных шыш. рабi калi ласка фоты без уключанага  днату!буду сачыць за тваiм рэпам! :peace:

Дякую за підтримку :thankyou: , приємно, намагатимусь частіше нові фото завантажувать, 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

всім хай,  сьогодні 3 день, ростуть добре)) :positive:

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

коротко про технічну сторону)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

гуд ... ) если есть вариант я бы на пару градусов бы темпу поднял ... мир !

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

гуд ... ) если есть вариант я бы на пару градусов бы темпу поднял ... мир !

все норм виходить, сьогодні в день там був було 30.3С

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Всім Доброго ранку!! :positive:  сьогодні в нас 6 день веги, обзавівся вентилятором і виникло питання: Чи повинент обдув бути цілодобовим?, в мене так поки що виходить(немає місця в переносці яка від таймера) ще пізніше поставлю три кулера з компа, 2 на стінки кину, один вверх поруч з Днат, а так все йде непогано трохи грози впливають ( вибиває світло іноді) і якось термореле заглючило верхню межу температури поставило 90С так що сьогодні з 5.00 постійно обігрівач працював разом з лампами температура підскочила до 32С .

Всі небайдужі будь ласка заходьте та підтримайте, буду радий поспілкуватися. добра вам!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

да обдув у мене тоже цилодобово хай дуе крепша буде

:thankyou: а то я перший раз з вентиляторами практикую :plane(ulet): 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Без проблем не буває, в мене відвалився контакт у Лампі ДНАТ на місці спайки, лампа працює нормально, виставив лампу так щоб контакт прилягав у гор положенні, підкажіть які можуть бути наслідки, видимого мигання при роботі не спостерігаю посторонніх звуків також але думаю що це може бути небезпечно. фоткі немає прикліпляю схему

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Привіт всім , 12 день пішов, парочка нових фото, ростем нормально але помітив на декількох кущиках що листя трохи підкручує, навіть не знаю з чим це повязано, може просто накрутив себе, ваші відгуки та коментарі матимуть місце :rasta_peace:

 
 

 

 

 

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

доброго вечора форумчани!! сьогодні у мене 16 день обнаружив мужика Саманго, майже на всі 100% впевнений, гляньне ще й ви, коли мені з бокса потрібно убрать щоб не було запилення?

 


Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

20 день саманго зкурений вже, думав не прущий буде - 2 воднічка убило в соплі))) 
сьогодні все виглядає приблизно так: 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

ну если 20 дневный мужик тебя в сопли ... с девками поокуратней .. ) на долго тебе хватит )))... мир !

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
×
×
  • Создать...