Перейти к публикации

Сорт Columbian Gold


Рекомендованные сообщения

1 минуту назад, NBE1 сказал:

мабуть домінантной генетикой буде дудка, а коламбія рецесивной бо за даних умов її генетика буде неефективной для пристосування до нашого середовища. скоріше буде галімань

10 грн за десяток (+2 в подарунок)

А ты искуситель Да брось ты по поводу эффективности Да в шкафу бы я их не поднимал А в ауте что даст джа то и будет Пойдёт на гаш

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

ну дивись. пробуй шо джа даст. я би такі сємєна не ростив) з генетическим сюрпризом внутрі

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 минуты назад, NBE1 сказал:

в мене є також декілька крестов з сортовими регулярами які можу по той же ціні продать

auto Crystal Meth + Colombian Gold

Lemon Mist + Colombian Gold

Kali Mist + Colombian Gold

всі F1 і регуляри, запилені тим же пустіком шо і мамка Colombian Gold, звідки мої сємєна

Брат я услышал тебя и подумаю посоветуюсь с напарником Просто сортовых регуляров у меня на этот аут хватает Дай бог с ними справиться и поднять Но теперь я вкурсе что есть у тебя Цена заманчива А мест для высадки мало Шнырят везде лодари и халявщики на чужое золото

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Только что, AriesOven сказал:

Брат я услышал тебя и подумаю посоветуюсь с напарником Просто сортовых регуляров у меня на этот аут хватает Дай бог с ними справиться и поднять Но теперь я вкурсе что есть у тебя Цена заманчива А мест для высадки мало Шнырят везде лодари и халявщики на чужое золото

Гниды палец о палец не ударят Только б испоганить чужое

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 минуту назад, AriesOven сказал:

Шнырят везде лодари и халявщики на чужое золото

це горе глобального масштаба) згоден

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Только что, NBE1 сказал:

це горе глобального масштаба) згоден

Слушай я не сильно вёрткий на этом сайте Как чем пользоваться Скинь мне сообщуху в мои сообщения Любую Так я не потеряю тебя И если чё надумаю сразу напишу

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
14 часов назад, AriesOven сказал:

Слушай я не сильно вёрткий на этом сайте Как чем пользоваться Скинь мне сообщуху в мои сообщения Любую Так я не потеряю тебя И если чё надумаю сразу напишу

написав тобі лічьмана)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Брав на цей аут.., от і думаю чи визріють?... сатіви дуже класні, але дуже проблемні нажаль... Доведеться повноцінну тепличку ставити, але свої плюси в цьому також є: та ж сама сінсемілла чи повне визрівання сортів з довгим терміном "кохання")

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
56 минут назад, filolog сказал:

Брав на цей аут.., от і думаю чи визріють?... сатіви дуже класні, але дуже проблемні нажаль... Доведеться повноцінну тепличку ставити, але свої плюси в цьому також є: та ж сама сінсемілла чи повне визрівання сортів з довгим терміном "кохання")

бро спробуй десь у ярах та низинах, ямах. там темніше і це буде імітацією осіннього фотоперіода влітку. природу наіпьошЪ?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ок, спробувати треба)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
14 минут назад, filolog сказал:

Ок, спробувати треба)

тут ось я бачу вже хтось із львівщини так ростив. і достатньо успішно!

а інакше у нас ніяк; бо й не тропіки і не Колумбія

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

@NBE1 та так, деякі сатіви потребують особливої уваги, на ОЛКу читав що їм навіть фотоперіод треба трішки відмінний від індік та гібридів)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

13\11 їхній! навіть траплялось читать шо різний фотоперіод по різному впливає на виработку канабіноїдів. 13 світла для тропічних рослин - рідний. саме такий нада шоб виявить їх сатівну генетику і виработку THC

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 6 months later...

Файний сорт:weedbush:Colombian Gold не тяшкий і живучий, весною посадив під плотом і росте собі до заморозків, листя шось часом собі погризе но то нишкоди, насіння багато папугаї довольні...

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
×
×
  • Создать...