Jump to content

speredon7

Гровер
 • Content Count

  699
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

126 +

About speredon7

 • Rank
  Гров?! Интересно...
 • Birthday 05/07/1870

Информация гровера

 • Sex
  Мужчина
 • Experience in Grow
  Больше 5 лет
 • Interests
  Индика
 • Age
  Я подтверждаю, что мне уже исполнилось 18+ лет.
 • Country
  Россия

Recent Profile Visitors

932 profile views
 1. Бро Бульбмастер все получил и спасибо! Буду сюда скидывать отчеты.
 2. Кто использовал такой субстрат? Больше похож на мох. Легкий как перышко . рН Питома вага Фізично-біологічні характеристики Хімічні характеристики 5,5-6,5 не більше 300 г/л вологість-40-60% структура-6-20 мм органіка мін 85% N-100-220 мг/л P-130-200 мг/л K-140-220 мг/л Субстрат "Річ Ленд" - субстрат преміум-класу, який виготовлений тільки з "БІЛИХ" ВЕРХОВИХ ТОРФІВ кращих родовищ країн Балтії. Особливостями верхового торфу є дуже низька питома вага (200-250 г/л) та високий вміст органіки (до 95%). Дані унікальні торфи мають пористу структуру, яка забезпечує підвищену повітропроникність та вологоємність. Субстрат в своєму складі містить змочуваний реагент, який створює умови для рівномірного вивільнення вологи, та добрива пролонгованої дії провідних європейських виробників, що містять всі необхідні макро- та мікроелементи. Найсучасніша формула добрив, розроблена спеціально для вирощування декоративних рослин у вазонах та контейнерах, забезпечує: Контрольоване, поступове вивільнення поживних речовин протягом 3-9 місяців. Стабільний, рівномірний ріст рослин. Використовується повністю без залишку рослиною, не обпікає коріння та не підвищує рівень солей у субстраті. Добрива безпечні і надійні, не вимиваються при поливі. Універсальний субстрат - спеціально розроблена, готова до використання суміш, яка містить збалансований комплекс мінеральних добрив, для вирощування широкого спектру рослин, що потребують нейтрального рН середовища, у відкритих та закритих ґрунтах.
 3. привет бро) имхо еще рано репенить. Сколько им?
 4. Бро Kriss удобры Jungke juice приехали) Спасибо за бонус-семки!) А какой сорт если не секрет? написано auto fem mix
 5. Бро kriss Jungle flower на базе) В очередной раз быстрое и качественное обслуживание! Буду еще удобры на днях заказывать твои. Всем рекомендую
 6. бро покажи другие кусты. х.з листья блестят от азота и маленькая для возраста своего. какая темпа у макушки?
 7. Да в ящике , буду гнуть. Обьем ящика 6 литров для мазара.8 литров для комбо 1
 8. Тест семян проходит в индоре и в ауте. В ауте очень далеко ехать поэтому пока пропустим. Auto Combo#1(b16) & Auto CV Mazar(b17) любезно предоставленные от бро ddilling были замочены 20 июля. Долго не хотели показывать хвостик но природа победила и 25 июля высажены в грунт полеский универсал+агроперлит+вермикулит в соотношении 70% земли+15%перлит+15%вермикулит.Взошли 27 числа утром) Auto Combo#1 сразу заметно быстрее развивался. Тара для мазар ящик 6 литров.Для комбо 8 литров. Освещение: 16/8 Днат 400+3 часа под солнцем на балконе. Удобрения: Powder feeding hybrid, delta9,big bud,ripen,clean-все от бро Kriss.Пш тестер в наличии.На данный момент 22 дня обеим. Auto Combo#1 показала пол 15 августа то есть на 20 день после качки. Мазар стрельнула в росте но пол не виден еще. Девочки по 2 раза удобрены 50% раствором Powder feeding пш 6.5. Проблемы в данный момент отсутствуют. Фото 22 дня от каски.
×
×
 • Create New...