Jump to content

Матяш

Гровер
 • Content Count

  693
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

801 +

About Матяш

 • Rank
  Гров?! Интересно...

Информация гровера

 • Sex
  Мужчина
 • Experience in Grow
  От 2 до 5 лет
 • Interests
  Гидропоника
 • Age
  Я подтверждаю, что мне уже исполнилось 18+ лет.
 • Country
  Не выбрана

Recent Profile Visitors

1,066 profile views
 1. Чого такий песимізм, може в тебе там всі дами будуть ) Ну а взагалі все дуже відносно. Від сорту ж залежить. Я в цьому році мусив екстрено висаджувати Green Poison , місячна розсада штиняла так що аж не добре було )
 2. 40 растих, там что забор, что сетка - штын за сто метров будет стоять
 3. Бро, а схили куди виходять? В ідеалі щоб південні були. З товаришем мутите? Стрьомне це діло. Стирить якась криса вашу рослинку, і будете потім думати один на одного. Як на мене - краще самому мутитись і щоб ніхто не знав про місця.
 4. Автомати не садив. Всі fast version. В теорії правда автомат там мо і є де в генетиці, але всеж фотоперіодні вони. Подивимось, чого гадати )
 5. Ага, мабуть перетримав його на підвіконні. Правда скорше всього буде ревега. Подивимось )
 6. Обнова за 01.05 Погода стабілізувалась. Дощики капають, сонечко світить. Умови просто ідеальні. Ганяв на діляни знімати парнички. Думаю далі дівчата і без них справляться. Вкотре забув добрива. Тож поки дівки ростуть самі по собі, без добрив і без поливу. Наступного разу буду відвідувати їх в червні. Сподіваюсь не забути їм смаколиків )) Найприємніша новина останніх відвідин - поки в ділі всі рослини. Просто щастя якесь вселенське. Вперше в житті, станом на перше травня, жодна бубка не зійшла з дистанції )) 1. Green Poison Fast Version + Critical Kush 2. Killer Kush Fast Version + Green Poison Fast Version 3. Killer Kush Fast Version + Green Poison Fast Version 4. Green Poison Fast Version + Killer Kush Fast Version 5. S.A.D. + Killer Kush Fast Version 6. Green Poison Fast Version + S.A.D. 7. S.A.D. + Outdoor grapefruit 8. Outdoor grapefruit 9. Outdoor grapefruit
 7. Бро, а що значить "встигне визріти"? Плануєш її в бокс перенести по осені? Чи звідки така впевненість? Насінина від mudro?
 8. Квітень так квітень ) Не обійшлося без цвітіння і цієї весни. S.A.D. скоро чекає ревєга. Справа - Грейпфрут, акліматизувався і потроху наростає.
 9. @yurok Дяка ) А сам чого реп вже не ведеш? Не цікаво, чи питання безпеки?
 10. Додам троха свіжих фото та думок Намагаюсь провести гров з мінімальним відвідуванням ділянок. Не топтати стежок Але файна погода таки виштовхала мене позибать на дівчат. Заїхав на декілька ділян, нароздивлявся, нафоткався, намедитувався )) В цілому все чудово. Поки йду без втрат, і то дуже тішить. (хоча хз що там на інших плантарях ) Маю троха і рукожопого досвіду. Не робити більше ФІМ напередодні десантування. Цього розу порізав дівчат за 4 дні до виїзду на свіже повітря. В результаті ніфіга не вийшло, рослинки потупили і продовжили рости як росли. Деяким дівкам і цього разу зробив ФІМ підрізку. 1. 2. 6. Ну і на додачу от така от дивина (дивитись на товщину стовбура) Думаю що то наслідки тупняка після ФІМ Дякую за увагу!
 11. Та норм погода. То ж не морози. Хоча особисто в мене, з насіння в любу погоду понт пропростає ))
 12. Хорошая лопата - наше все )) у меня сейчас от "Экспедиция" Правда гайка откручивается во время работы. Тоже не идеал
 13. Міні обнова Ганяв висаджувати Outdoor grapefruit, по дорозі заскочив глянути на одну з старих ділянок. За три дні приємний прогрес. Дівки відійшли від пересадки\морозів і впевнено почали рости! Останню рослинку висадив трохи на "" Побачим що з того вийде )
 14. Такого не помічав )) Обнова! На днях весело було з погодою, тому вирішив зганяти перевірити як там дівчата. В цілому переглядом задоволений. Хоча і не без нюансів. Мороз зніг, великої шкоди не завдав. Але пару рослинок десь в стадії 50/50. Не відомо чи ростимути далі. Хоча, далеко не факт що справа в холоді, а не інших боках. В цілому ж поки заморозків більше не передають. Думаю буде все добре =)) 1. 2. 3. . 4. 5. 6. Пару рослинок мають характерні дефекти на листочках. То дифіцит якихось елементів чи мороз? Як вважаєте?
 15. Ну так у мене минулого разу було. Фасти краще пережили, а насіння від від ТравнічОК майже все пішло на ревегу. Рання висадка далась в знаки. Правда я тоді розсаду в боксі ростив, і десь 12\12 було. Нині ж все на підвіконні, відповідно більше шансів на рівний темп. =) Дяка брази! П.С. Зара пару ночей мають бути з невеличким мінусом. Чудовий тест для рослинок буде.
×
×
 • Create New...